Okienka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJADA POWIATOWA W LA
TOMASZÓW LUBELSKI 25.09.2013
100m
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Pogłodziński Jakub
|
99
|
G2 Tomaszów
|
12,71
|
102
|
2.
|
Cymbała Szymon
|
98
|
G2 Tomaszów
|
12,41
|
115
|
3.
|
Żółkiewski Łukasz
|
98
|
G2 Tomaszów
|
12,31
|
120
|
4.
|
Witkowski Mateusz
|
98
|
G1 Tomaszów
|
13,09
|
88
|
5.
|
Piątkowski Paweł
|
98
|
G1 Tomaszów
|
12,71
|
102
|
6.
|
Bartecki Mateusz
|
98
|
G1 Tomaszów
|
13,48
|
75
|
7.
|
Kopeć Michał
|
98
|
G Majdan Sop.
|
12,68
|
103
|
8.
|
Zieliński Jarosław
|
98
|
G Majdan Sop.
|
13,01
|
91
|
9.
|
Kołodziejczyk Sebastian
|
99
|
G Majdan Sop.
|
13,80
|
65
|
300m
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Krosman Patryk
|
98
|
G2 Tomaszów
|
44,28
|
87
|
2.
|
Szokało Krystian
|
98
|
G2 Tomaszów
|
43,39
|
92
|
3.
|
Margol Kamil
|
99
|
G2 Tomaszów
|
42,92
|
95
|
4.
|
Sikora Szymon
|
98
|
G1 Tomaszów
|
39,24
|
145
|
5.
|
Orzechowski Przemek
|
98
|
G1 Tomaszów
|
39,48
|
141
|
6.
|
Gęborys Wojciech
|
98
|
G1 Tomaszów
|
42,70
|
98
|
6.
|
Kolbus Kacper
|
00
|
G Majdan Sop.
|
52,44
|
46
|
1000m
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Jarczak Kacper
|
99
|
G2 Tomaszów
|
3,01,88
|
96
|
2.
|
Bukała Adrian
|
98
|
G2 Tomaszów
|
3,03,11
|
93
|
3.
|
Szuta Damian
|
98
|
G2 Tomaszów
|
3,15,02
|
74
|
4.
|
Krawczyk Tomasz
|
98
|
G1 Tomaszów
|
3,09,96
|
82
|
5.
|
Malec Łukasz
|
98
|
G1 Tomaszów
|
3,01,55
|
96
|
6.
|
Śrutwa Karol
|
99
|
G1 Tomaszów
|
3,08,59
|
84
|
Skok w dal
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Łasocha Krzysztof
|
99
|
G2 Tomaszów
|
4,54
|
56
|
2.
|
Ciszewski Karol
|
98
|
G1 Tomaszów
|
4,62
|
60
|
3.
|
Samulak Łukasz
|
99
|
G1 Tomaszów
|
4,46
|
54
|
4.
|
Siwak Dawid
|
98
|
G1 Tomaszów
|
4,02
|
39
|
Pchnięcie kulą
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Węgrzyn Aleksander
|
99
|
G2 Tomaszów
|
9,98
|
85
|
2.
|
Bukała Marcin
|
98
|
G2 Tomaszów
|
8,78
|
58
|
3.
|
Palak Andrzej
|
99
|
G2 Tomaszów
|
8,24
|
47
|
4.
|
Murzacz Szymon
|
98
|
G Majdan Sop.
|
8,54
|
53
|
5.
|
Sak Mateusz
|
98
|
G1 Tomaszów
|
9,90
|
82
|
6.
|
Kołodziej Michał
|
98
|
G1 Tomaszów
|
6,51
|
18
|
Rzut oszczepem
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Nowosad Piotr
|
98
|
G2 Tomaszów
|
26,90
|
46
|
2.
|
Sendecki Dawid
|
98
|
G2 Tomaszów
|
29,30
|
56
|
Sztafeta 4x 100m
Lp.
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
G1 Tomaszów
|
50,89
|
110
|
2.
|
G2 Tomaszów
|
51,56
|
104
|
3.
|
G Majdan Sop.
|
54,79
|
73
|
Klasyfikacja ogólna
Lp.
|
Szkoła
|
I rzut
|
II rzut
|
Suma
|
Miejsce
|
1.
|
G1 Tomaszów
|
1163
|
|
1163
|
I
|
2.
|
G2Tomaszów
|
1127
|
|
1127
|
II
|
3.
|
G Majdan Sop.
|
431
|
|
431
|
III
|
DZIEWCZĘTA
100m
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Krawczyk Katarzyna
|
98
|
G2 Tomaszów
|
14,41
|
102
|
2.
|
Ścirka Weronika
|
98
|
G2Tomaszów
|
13,96
|
117
|
3.
|
Diduch Aleksandra
|
98
|
G2Tomaszów
|
14,14
|
110
|
4.
|
Malec Patrycja
|
98
|
G1 Tomaszów
|
14,44
|
102
|
5.
|
Typek Monika
|
99
|
G1 Tomaszów
|
14,87
|
87
|
6.
|
Bukała Agata
|
99
|
G Majdan Sop.
|
15,21
|
83
|
7.
|
Żuk Julita
|
00
|
G Majdan Sop.
|
14,35
|
103
|
8.
|
Murzacz Agata
|
00
|
G Majdan Sop.
|
15,06
|
87
|
300m
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Morawicka Justyna
|
98
|
G1 Tomaszów
|
54,68
|
68
|
2.
|
Kuczyńska Magdalena
|
99
|
G1 Tomaszów
|
49,16
|
96
|
3.
|
Krzaczek Magdalena
|
99
|
G1 Tomaszów
|
57,75
|
55
|
4.
|
Mazurkiewicz Monika
|
99
|
G2 Tomaszów
|
46,00
|
133
|
5.
|
Putkowska Izabela
|
98
|
G2 Tomaszów
|
48,46
|
100
|
6.
|
Budzaj Kamila
|
98
|
G2 Tomaszów
|
51,91
|
82
|
7.
|
Żuka Natalia
|
98
|
G Majdan Sop.
|
47,65
|
110
|
600m
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Mandziuk Agnieszka
|
98
|
G2 Tomaszów
|
2,08,79
|
68
|
2.
|
Bednarz Oliwia
|
98
|
G2 Tomaszów
|
1,51,04
|
96
|
3.
|
Wojtowicz Anna
|
98
|
G2 Tomaszów
|
2,06,29
|
67
|
4.
|
Beńko Oliwia
|
99
|
G1 Tomaszów
|
2,00,02
|
79
|
5.
|
Grad Magdalena
|
99
|
G1 Tomaszów
|
1,55,92
|
87
|
6.
|
Grzesik Agata
|
00
|
G1 Tomaszów
|
2,01,73
|
76
|
7.
|
Paska Aleksandra
|
98
|
G Majdan Sop.
|
2,13,26
|
55
|
Skok w dal
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Tryndoch Natalia
|
98
|
G1 Tomaszów
|
3,82
|
66
|
2.
|
Biela Sylwia
|
98
|
G1 Tomaszów
|
3,85
|
68
|
3.
|
Buczek Aneta
|
98
|
G2 Tomaszów
|
4,31
|
91
|
4.
|
Dziura Ewelina
|
99
|
G2 Tomaszów
|
3,89
|
70
|
5.
|
Kozdra Patrycja
|
00
|
G2 Tomaszów
|
4,03
|
77
|
6.
|
Krawczyk Gabriela
|
98
|
G Majdan Sop.
|
3,89
|
70
|
7.
|
Kowalik Monika
|
00
|
G Majdan Sop.
|
4,31
|
91
|
Pchnięcie kulą
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Wójtowicz Kamila
|
98
|
G2 Tomaszów
|
9,19
|
107
|
2.
|
Świderek Kamila
|
99
|
G2 Tomaszów
|
7,37
|
47
|
3.
|
Pasławska Aleksandra
|
98
|
G1 Tomaszów
|
7,86
|
64
|
4.
|
Małyska Dominika
|
98
|
G1 Tomaszów
|
7,81
|
62
|
5.
|
Maryńczak Karolina
|
98
|
G1 Tomaszów
|
7,75
|
60
|
Rzut oszczepem
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rocznik
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
Pawłowska Patrycja
|
98
|
G2 Tomaszów
|
20,95
|
54
|
2.
|
Wicijewska Klaudia
|
98
|
G1Tomaszów
|
25,25
|
67
|
3.
|
Arcaba Angelika
|
98
|
G1 Tomaszów
|
17,90
|
30
|
4.
|
Kwarciana Aleksandra
|
98
|
G1 Tomaszów
|
14,15
|
15
|
Sztafeta 4x 100m
Lp.
|
Szkoła
|
Wynik
|
Pkt.
|
1.
|
G1 Tomaszów
|
58,47
|
73
|
2.
|
G2 Tomaszów
|
54,64
|
98
|
3.
|
G Majdan Sop.
|
58,23
|
74
|
Klasyfikacja ogólna
Lp.
|
Szkoła
|
I rzut
|
II rzut
|
Suma
|
Miejsce
|
1.
|
G2 Tomaszów
|
1183
|
|
1183
|
I
|
2.
|
G1Tomaszów
|
926
|
|
926
|
II
|
3.
|
G Majdan Sop.
|
673
|
|
673
|
III
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|