Wyniki końcowe Mistrzostw Powiatu Tomaszów Lub w Tenisie Stołowym
Tomaszów Lubelski, 23.10.2013 Hala ZS 1
Dziewczęta klasy I - IV
|
1
|
Niedżwiecka Sandra
|
SP Zawada
|
2
|
Tymicka Kinga
|
ZS Łopiennik Nadrzeczny
|
3
|
Cyc Jagoda
|
SP Michalów
|
4
|
Stanuch Martyna
|
SP Sitno
|
5
|
Bździuch Weronika
|
SP Wielącza
|
5
|
Śrutwa Patrycja
|
SP Hubinek
|
7
|
Cielica Agata
|
SP 9 Zamość
|
7
|
Drączkowska Ola
|
SP 9 Zamość
|
9
|
Dziedzic Angelika
|
ZSM 1 Hrubieszów
|
9
|
Koza Ola
|
SP 9 Zamość
|
9
|
Naja Julia
|
ZSM 1 Hrubieszów
|
9
|
Rejman Emilia
|
SP Rachanie
|
13
|
Lewczuk Wiktoria
|
SP Tarnogóra Kolonia
|
13
|
Pawlos Patrycja
|
PSP Gozdów
|
13
|
Sztafij Natalia
|
SP Sitno
|
13
|
Tryniecka Dominika
|
SP Orłów Drewniany
|
17
|
Karpik Klaudia
|
SP Siennica Różana
|
17
|
Matysiak Oliwia
|
SZS Mircze
|
17
|
Tomszczuk Agata
|
ZS 1 Zamość
|
17
|
Żółcińska Wiktoria
|
SP Michalów
|
Dziewczęta klasy V - VI
|
1
|
Szewczak Weronika
|
ZS Łopiennik Nadrzeczny
|
2
|
Silezin Wiktoria
|
SP 9 Zamość
|
3
|
Litwińczuk Sandra
|
ZS i P Tarnawatka
|
4
|
Dużyńska Julia
|
SP Hubinek
|
5
|
Miszczuk Julia
|
SP Sitno
|
5
|
Wiatrzyk Julia
|
SZS Mircze
|
7
|
Salamon Zuzanna
|
SP Złojec
|
7
|
Wysok Ewa
|
SP Sitno
|
9
|
Kuron Julia
|
SP Zawada
|
9
|
Skrzyńska Dagmara
|
SP 9 Zamość
|
9
|
Szczerba Weronika
|
SP Tarnoszyn
|
9
|
Żelik Oliwia
|
Izbica
|
13
|
Franczak Anna
|
SP 9 Zamość
|
13
|
Jacek Karolina
|
ZSP Podhorce
|
13
|
Menduś Aleksandra
|
PSP Podhorce
|
13
|
Zając Julia
|
SP Tarzymiechy
|
17
|
Ciesielczuk Oliwia
|
Hrubieszów
|
17
|
Kaczoruk Patrycja
|
PSP Gozdów
|
17
|
Marchewka Patrycja
|
SP Tarzymiechy
|
17
|
Michalczuk Paulina
|
ZS 1 Zamość
|
Chłopcy klasy I - IV
|
1
|
Smusz Jakub
|
SP Gozdów
|
2
|
Litkowiec Konrad
|
SP Telatyn
|
3
|
Malinowski Miłosz
|
SP Zawada
|
4
|
Jędra Dominik
|
SP Wiszniów
|
5
|
Obst Filip
|
SP 9 Zamość
|
5
|
Piłat Jakub
|
SP Rachanie
|
7
|
Gazda Michał
|
SP Sitno
|
7
|
Lewandowski Gabriel
|
SP Izbica
|
9
|
Herda Michał
|
ZSM 1 Hrubieszów
|
9
|
Kliszcz Mateusz
|
SP Izbica
|
9
|
Kowalski Konrad
|
SP Tarnoszyn
|
9
|
Suchodolski Karol
|
SP Łopiennik Dolny
|
13
|
Belina Dawid
|
PSP Gozdów
|
13
|
Belina Piotr
|
ZS 4 Zamość
|
13
|
Kalman Mateusz
|
ZS 3 Zamość
|
13
|
Szadura Łukasz
|
SP Łopiennik Dolny
|
17
|
Adamczuk Grzegorz
|
ZSP Krasnobród
|
17
|
Bartecki Karol
|
SP Telatyn
|
17
|
Żukowski Wojciech
|
ZS 3 Zamość
|
Chłopcy klasy V - VI
|
1
|
Biszczanik Rafał
|
SP Lubycza Królewska
|
2
|
Nowosadowski Karol
|
SP Telatyn
|
3
|
Buczak Jakub
|
SP Zawada
|
4
|
Bartosz Mateusz
|
SP Telatyn
|
5
|
Dyjak Paweł
|
SP Sitno
|
5
|
Jewuła Konrad
|
SP Wiszniów
|
5
|
Krzeszowski Kacper
|
SP 2 Szczebrzeszyn
|
7
|
Płatek Krzysztof
|
SP Tarzymiechy
|
9
|
Gornicki Tomasz
|
SP Tarnoszyn
|
9
|
Kopiel Hubert
|
SP Izbica
|
9
|
Mikuliński Bartłomiej
|
SP 2 Szczebrzeszyn
|
9
|
Palak Dawid
|
SP Tarzymiechy
|
13
|
Drączkowski Paweł
|
SP 9 Zamość
|
13
|
Dziemba Paweł
|
SP 9 Zamość
|
13
|
Greszta Patryk
|
ZS 4 Zamość
|
13
|
Stronkowski Konrad
|
ZSM 1 Hrubieszów
|
17
|
Adamiec Konrad
|
SP Fajsławice
|
17
|
Lekan Krystian
|
KSP Zamość
|
17
|
Smoliński Adrian
|
SZS Mircze
|
17
|
Winiarski Tomasz
|
SZS Mircze
|
|