Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Czwórbój LA 08.05.2013
 
IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
TOMASZÓW LUBELSKI 08.05.2013
DZIEWCZĘTA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 TOMASZÓW LUB.
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Grzeszczuk Natalia
2000
9,05
76
4,16
63
36,5
63
2,16,67
40
242
2.
Kawecka Barbara
2000
9,36
65
3,75
46
29,5
45
2,16,41
44
200
3.
Skinder Monika
2001
9,35
65
3,88
50
20
24
2,01,22
72
211
4.
Korkowska Ada
2001
9,44
63
3,98
54
31,5
51
2,07,35
61
229
5.
Oznańska Klaudia
2000
10,06
47
3,52
38
32,5
53
2,21,43
35
173
6.
Zborowiec Patrycja
2001
9,91
51
4,00
55
35,5
61
2,19,99
38
205
 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 TOMASZÓW LUBELSKI
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma pkt.
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Berezecka Anna
2002
9,76
55
3,83
48
19
22
2,10,67
55
180
2.
Koperwas Aleksandra
2000
10,86
27
3,01
21
23,5
31
2,18,48
41
120
3.
Sieraczyńska Elwira
2000
11,90
10
2,69
19
26
36
2,49,94
-
65
4.
Wójcik Gabriela
2000
10,05
48
3,84
49
30,5
48
2,22,63
33
178
5.
Skroban Klaudia
2000
9,87
52
3,48
37
18
20
2,13,08
50
159
6.
Wiatrzyk Agnieszka
2000
9,62
58
3,50
37
21
26
2,25,30
28
149
 
SZKOŁA PODSTAWOWA RACHANIE
 
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Pąk Gabriela
2002
9,52
61
3,70
44
23
30
2,25,10
28
163
2.
Panasińska Wiktoria
2000
10,16
45
3,42
35
21,5
27
2,29,42
21
128
3.
Rejtan Daria
2000
10,48
37
3,38
33
22
28
2,22,51
34
132
4.
Świderek Monika
2000
10,20
44
3,30
31
18,5
21
2,29,99
21
117
5.
Śeńko Aleksandra
2000
9,94
50
3,48
37
19,5
23
-
-
110
6.
Wiater Natalia
2000
9,92
51
3,58
40
19,5
23
2,09,73
57
171
 
SZKOŁA PODSTAWOWA MAJDAN SOPOCKI
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Jarszak Maja
2002
11,60
13
2,70
11
22,5
29
-
-
53
2.
Szwed Sylwia
2001
11,04
23
3,22
28
6
-
2,31,86
18
59
3.
Kowalik Monika
2000
9,31
67
4,17
63
21,5
29
2,27,46
25
184
4.
Momot Agata
2001
10,02
48
3,88
50
20,5
25
-
-
123
5.
Suska Katarzyna
2000
10,04
48
3,68
43
27
39
2,29,36
21
151
6.
Mazur Paulina
2001
10,85
28
3,98
54
12,5
9
2,24,51
30
121
 
SZKOŁA PODSTAWOWA TYSZOWCE
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Stelmaszczuk Ewelina
2000
10,18
45
3,64
42
29
44
2,31,19
19
150
2.
Kołtun Paulina
2001
9,27
69
4,00
55
33,5
56
2,30,30
20
200
3.
Sioma aleksandra
2001
10,60
34
3,30
31
28
4
2,36,08
12
81
4.
Kordas Dominika
2000
10,24
42
3,70
44
31
49
2,22,98
33
168
5.
Cmielewska Wioletta
2001
9,90
51
3,18
27
23
30
2,39,90
8
108
 
Klasyfikacja końcowa
I – SP 3 Tomaszów Lub. – 1087 pkt.
II - SP 2 Tomaszów Lub. – 786 pkt.
III – SP Rachanie – 711 pkt.
IV – SP Majdan Sopocki - 638 pkt.
V – SP Tyszowce - 626 – pkt.
 
CHŁOPCY
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 TOMASZÓW LUB.
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Wójtowicz Norbert
2000
8,82
61
4,37
53
42,5
50
3,56,25
29
193
2.
Gromek Sebastian
2000
8,96
56
4,53
59
50
65
3,51,55
33
213
3.
Wawrzusiszyn Patryk
2000
8,80
61
4,72
65
46
57
3,41,26
43
226
4.
Leńczuk Szymon
2000
9,17
49
4,21
48
43
51
3,58,18
27
175
5.
Świątek Paweł
2000
8,64
67
4,46
56
46,5
58
3,44,87
40
221
6.
Witkowski Jakub
2001
8,59
68
4,32
52
41,5
48
3,34,90
50
218
 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 TOMASZÓW LUB.
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Smoluch Karol
2000
8,20
84
4,90
71
65
95
3,31,76
53
303
2.
Stępora Maciej
2000
8,71
64
4,55
59
38
41
-
-
164
3.
Towbin Michał
2000
10,17
25
3,88
37
46,5
58
3,58,88
26
146
4.
Ozimek Patryk
2000
9,48
40
4,03
42
40
45
4,00,19
27
154
5.
Krawczyk Przemysł
2001
9,83
32
3,63
27
38
41
3,49,73
35
135
6.
Głaz Bartłomiej
2000
9,60
37
3,51
23
25
15
3,37,69
47
122
 
SZKOŁA PODSTAWOWA TYSZOWCE
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Guz Krystian
2000
9,22
47
3,93
39
46
57
4,31,91
5
148
2.
Gąsior Tomasz
2001
9,44
41
4,03
42
32
29
4,19,24
12
124
3.
Kaszucki Kamil
2000
8,91
58
4,02
42
42,5
50
3,54,62
31
181
4.
Jakubiak Jakub
2000
8,84
60
4,45
56
29,5
24
3,49,83
35
175
5.
Bartosiewicz Szymon
2000
8,98
55
4,56
60
49
63
4,21,12
11
189
6.
Ożarowski Kamil
2000
10,28
22
3,66
28
43
51
4,13,71
16
117
 
SZKOŁA PODSTAWOWA RACHANIE
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Draczka Szymon
2000
8,83
60
3,94
39
38
41
3,46,67
38
178
2.
Koper Sebastian
2000
8,60
68
4,33
52
39,5
44
4,09,04
17
181
3.
Kobiałka Marcin
2000
10,08
27
3,62
26
40,5
46
4,06,82
20
119
4.
Kozyra Szymon
2000
9,65
35
3,67
29
45
55
4,00,63
26
145
5.
Kuźmiński Maciej
2001
10,05
27
3,63
27
26
17
3,54,41
31
92
6.
Piwko Paweł
2000
9,16
50
4,08
44
40
45
4,09,60
17
156
 
 
 
 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 TOMASZÓW LUB.
 
Lp.
 
Nazwisko i imię
 
Rocznik
60m
Skok w dal
Rzut pił. palant.
600m
 
Suma
czas
ptk.
wynik
ptk.
wynik
ptk.
czas
ptk.
1.
Kolbus Kacper
2000
9,36
43
3,88
37
23
11
3,59,19
27
118
2.
Koper Damian
2000
9,42
41
3,59
25
37
39
3,56,41
26
134
3.
Malec Kacper
2002
10,42
20
2,83
8
22
9
4,31,68
5
42
 
Klasyfikacja końcowa
I – SP 2 Tomaszów Lub. – 1071 pkt.
II - SP 3 Tomaszów Lub. – 902 pkt.
III – SP Tyszowce – 817 pkt.
IV – SP Rachanie   - 779 pkt.
V – SP Majdan Sopocki - 294 – pkt.
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=