Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Tenis stołowy POWIAT
 
Wyniki końcowe Mistrzostw Powiatu Tomaszów Lub w Tenisie Stołowym
Tomaszów Lubelski, 23.10.2013 Hala ZS 1
 
Dziewczęta klasy I - IV
1
Niedżwiecka Sandra
SP Zawada
2
Tymicka Kinga
ZS Łopiennik Nadrzeczny
3
Cyc Jagoda
SP Michalów
4
Stanuch Martyna
SP Sitno
5
Bździuch Weronika
SP Wielącza
5
Śrutwa Patrycja
SP Hubinek
7
Cielica Agata
SP 9 Zamość
7
Drączkowska Ola
SP 9 Zamość
9
Dziedzic Angelika
ZSM 1 Hrubieszów
9
Koza Ola
SP 9 Zamość
9
Naja Julia
ZSM 1 Hrubieszów
9
Rejman Emilia
SP Rachanie
13
Lewczuk Wiktoria
SP Tarnogóra Kolonia
13
Pawlos Patrycja
PSP Gozdów
13
Sztafij Natalia
SP Sitno
13
Tryniecka Dominika
SP Orłów Drewniany
17
Karpik Klaudia
SP Siennica Różana
17
Matysiak Oliwia
SZS Mircze
17
Tomszczuk Agata
ZS 1 Zamość
17
Żółcińska Wiktoria
SP Michalów
Dziewczęta klasy V - VI
1
Szewczak Weronika
ZS Łopiennik Nadrzeczny
2
Silezin Wiktoria
SP 9 Zamość
3
Litwińczuk Sandra
ZS i P Tarnawatka
4
Dużyńska Julia
SP Hubinek
5
Miszczuk Julia
SP Sitno
5
Wiatrzyk Julia
SZS Mircze
7
Salamon Zuzanna
SP Złojec
7
Wysok Ewa
SP Sitno
9
Kuron Julia
SP Zawada
9
Skrzyńska Dagmara
SP 9 Zamość
9
Szczerba Weronika
SP Tarnoszyn
9
Żelik Oliwia
Izbica
13
Franczak Anna
SP 9 Zamość
13
Jacek Karolina
ZSP Podhorce
13
Menduś Aleksandra
PSP Podhorce
13
Zając Julia
SP Tarzymiechy
17
Ciesielczuk Oliwia
Hrubieszów
17
Kaczoruk Patrycja
PSP Gozdów
17
Marchewka Patrycja
SP Tarzymiechy
17
Michalczuk Paulina
ZS 1 Zamość
Chłopcy klasy I - IV
1
Smusz Jakub
SP Gozdów
2
Litkowiec Konrad
SP Telatyn
3
Malinowski Miłosz
SP Zawada
4
Jędra Dominik
SP Wiszniów
5
Obst Filip
SP 9 Zamość
5
Piłat Jakub
SP Rachanie
7
Gazda Michał
SP Sitno
7
Lewandowski Gabriel
SP Izbica
9
Herda Michał
ZSM 1 Hrubieszów
9
Kliszcz Mateusz
SP Izbica
9
Kowalski Konrad
SP Tarnoszyn
9
Suchodolski Karol
SP Łopiennik Dolny
13
Belina Dawid
PSP Gozdów
13
Belina Piotr
ZS 4 Zamość
13
Kalman Mateusz
ZS 3 Zamość
13
Szadura Łukasz
SP Łopiennik Dolny
17
Adamczuk Grzegorz
ZSP Krasnobród
17
Bartecki Karol
SP Telatyn
17
Żukowski Wojciech
ZS 3 Zamość
Chłopcy klasy V - VI
1
Biszczanik Rafał
SP Lubycza Królewska
2
Nowosadowski Karol
SP Telatyn
3
Buczak Jakub
SP Zawada
4
Bartosz Mateusz
SP Telatyn
5
Dyjak Paweł
SP Sitno
5
Jewuła Konrad
SP Wiszniów
5
Krzeszowski Kacper
SP 2 Szczebrzeszyn
7
Płatek Krzysztof
SP Tarzymiechy
9
Gornicki Tomasz
SP Tarnoszyn
9
Kopiel Hubert
SP Izbica
9
Mikuliński Bartłomiej
SP 2 Szczebrzeszyn
9
Palak Dawid
SP Tarzymiechy
13
Drączkowski Paweł
SP 9 Zamość
13
Dziemba Paweł
SP 9 Zamość
13
Greszta Patryk
ZS 4 Zamość
13
Stronkowski Konrad
ZSM 1 Hrubieszów
17
Adamiec Konrad
SP Fajsławice
17
Lekan Krystian
KSP Zamość
17
Smoliński Adrian
SZS Mircze
17
Winiarski Tomasz
SZS Mircze
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=