Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Pływanie - Zamość
 
                                                                      Komunikat końcowy
                                                           Rejonowych Igrzysk w pływaniu
                                                                       Zamość 25.11.2013
 
Sztafety 8x25m dziewcząt:
   Miejsce
                 Szkoła
         Wynik
              Opiekun
   Uwagi
        1.
SP1 Krasnystaw
        2:18,11
Miciuła Andrzej
        A
        2.
SP9 Zamość
        2:21,03
Szmidt-Magnowska Joan.
        A
        3.
SP4 Zamość
        2:43,76
Malec Rafał
 
        4.
SP3 Tomaszów
        3:19,00
Kucharska Anna
 
        5.
SP2 Tomaszów
        3:52,80
Kulińska-Drzewosz T.
 
                                                                            
Sztafety 8x25m chłopców:
        1.
SP1 Krasnystaw
        2:20,71
Miciuła Andrzej
         A
        2.
SP9 Zamość
        2:21,22
Kolano Jerzy
         A
        3.
SP6 Zamość
        2:35,02
Sadowski Andrzej
 
        4.
SP5 Krasnystaw
        2:56,52
Oleśniewicz Piotr
 
        5.
SP3 Tomaszów
        3:21,29
Beńko Artur
 
 
50m klasyczny dziewcząt:
        1.
Pomarańska Karolina
        0:39,53
SP1 Krasnystaw
         A
        2.
Terlecka Anna
        0:40,64
SP1 Krasnystaw
         A
        3.
Cholewińska Paula
        0:44,10
SP3 Zamość
         A
        4.
Jędrzejewska Gabriela
        0:47,06
SP9 Zamość
 
        5.
Krzykała Natalia
        0:47,58
SP Fajsławice
 
        6.
Olborska Alicja
        0:52,45
SP4 Zamość
 
        7.
Romańczuk Gabriela
        0:58,56
SP3 Tomaszów
 
        8.
Rechulicz Zofia
        1:19,04
SP2 Tomaszów
 
 
50m grzbietowy dziewcząt:
        1. 
Marczuk Aleksandra
         0:39,21
SP4 Zamość
         A
        2.
Turczyńska Joanna
         0:43,50
SP1 Krasnystaw
         A
        3.
Pomarańska Natalia
         0:44,43
SP1 Krasnystaw
         A
        4.
Szuper Katarzyna
         0:45,02
SSP Zamość
 
        5.
Terlecka Małgorzata
         0:45,50
SP1 Krasnystaw
 
        6.
Piotrowska Weronika
         0:50,06
SP9 Zamość
 
        7.
Wilczyńska Kinga
         0:57,61
SP2 Tomaszów
 
        8.
Kowalczuk Natalia
         1:08,75
SP3 Tomaszów
 
 
50m dowolny dziewcząt:
        1.
Banach Julia
        0:33,83
SP Małochwiej Mały
         A
        2.
Saran Julia
        0:36,14 
SP1 Krasnystaw
         A
        3.
Tadeusz Zuzanna
        0:36,75
SP9 Zamość
         A
        4.
Bakun Aleksandra
        0:39,01
SP9 Zamość
 
        5.
Czyż Natalia
        0:39,41
SP Siennica Nadolna
 
        6.
Ożóg Katarzyna
        0:40,15
SSP Zamość
 
        7.
Kuśmierz Magda
        0:54,24
SP3 Tomaszów
 
        8.
Berezecka Anna
        0:54,68
SP2 Tomaszów
 
 
Mandziuk Zuzanna
            DSC
SP3 Tomaszów
        05
 
 
50m klasyczny chłopców:
        1.
Korzeniowski Paweł
        0:40,20
SP5 Krasnystaw
         A
        2.
Zacharzyński Norbert
        0:40,80
SP1 Krasnystaw
         A
        3.
Półtorak Szymon
        0:44,12
SP6 Zamość
         A
        4.
Herc Bartosz
        0:45,69
SP3 Zamość
 
        5.
Chyrchała Przemysław
        0:45,92
SP9 Zamość
 
        6.
Pylak Hubert
        0:50,65
SP1 Krasnystaw
 
        7.
Baszanin Michał
        1:09,54
SP3 Tomaszów
 
 
50m grzbietowy chłopców:
       1.
Korzeniowski Piotr
        0:40,24
SP5 Krasnystaw
         A
       2.
Szyszko Damian
        0:43,53
SP Fajsławice
         A
       3.
Kowalczyk Wojciech
        0:44,36
SP4 Zamość
         A
       4.
Filipek Błażej
        0:44,80
SP6 Zamość
 
       5.
Siudak Jakub
        0:45,63
SP2 Zamość
 
       6.
Poniewozik Piotr
        0:46,14
SP1 Krasnystaw
 
 
50m dowolny chłopców:
       1.
Radwański Aleksy
        0:31,51
SP2 Zamość
         A
       2.
Sławacki Wojciech
        0:33,37
SP5 Krasnystaw
         A
       3.
Czapka Jakub
        0:36,62
SP9 Zamość
         A
       4.
Ilczuk Karol
        0:37,48
SP9 Zamość
 
       5.
Proskura Samuel
        0:38,00
SP1 Krasnystaw
 
       6.
Wrzesz Igor
        0:42,02
SP5 Krasnystaw
 
       7.
Micek Piotr
        0:51,84
SP3 Tomaszów
 
       8.
Ferenc Jakub
        0:57,63
SP3 Tomaszów
 
 
Do Igrzysk Wojewódzkich awansowały dwie pierwsze sztafety dziewcząt i chłopców, oraz zawodnicy którzy zajęli miejsca 1-3 w poszczególnych stylach. UWAGA! Wojewódzkie Igrzyska zostaną rozegrane 04.12.2013 godz. 10,00 Pływalnia OSiR w Zamościu.
                                                                           Punktacja drużynowa
                            DZIEWCZĘTA                                                                       CHŁOPCY
 Miejsce
             Szkoła
Pkt.
Miejsce
                Szkoła
     Pkt.
       1.
SP1 Krasnystaw
 45
       1.
SP5 Krasnystaw
      22
       2.
SP9 Zamość
 25
     2-3.
SP1 Krasnystaw
      18
       3.
SP4 Zamość
 14
     2-3.
SP9 Zamość
      18
     4-5.
SSP Zamość
   9
       4.
SP6 Zamość
      11
     4-5.
SP Małochwiej Mały
   9
       5.
SP2 Zamość
      10
       6.
SP3 Tomaszów
   8
    6-7.
SP3 Tomaszów
        5
    7-8.
SP3 Zamość
   6
    6-7.
SP Fajsławice
        5
    7-8.
SP2 Tomaszów
   6
    8-9.
SP3 Zamość
        4
      9.
SP Siennica Nadolna
   5
    8-9.
SP4 Zamość
        4
     10.
SP Fajsławice
   4
   
 
 
 
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=