Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  LA 11.10.2012
 
CHŁOPCY
 
100 m
1
Kopeć Dominik
95
ZS 4 TOMASZÓW L
11,57
2
Mazur Piotr
95
ZS 2 TOMASZÓW L
11,76
3
Łasocha Mateusz
95
ZS 2 TOMASZÓW L
11,85
4
Dziuba Karol
93
ZSP 3 ZAMOŚĆ
12,13
5
Berbeci Kacper
95
ZS 2 TOMASZÓW L
12,23
6
Droździel Patryk
95
ZS 4 TOMASZÓW L
12,48
7
Bereza Bartek
93
ZSP 2 KRASNYSTAW
12,65
8
Żurawski Sebastian
96
ZS 4 TOMASZÓW L
12,82
9
Kołtuniak Karol
93
ZSP 3 ZAMOŚĆ
12,89
10
Grela Mariusz
95
ZSP 5 ZAMOŚĆ
13,06
11
Maksymowicz Hubert
96
ZSP 5 ZAMOŚĆ
13,14
12
Pachla Wojciech
95
ZSP 5 ZAMOŚĆ
13,33
13
Nowak Kamil
95
ZSP 3 ZAMOŚĆ
13,49
14
Sakowski Damian
96
ZSP 2 KRASNYSTAW
13,57
 
400 m
1
Gancarz Ernest
94
ZS 2 TOMASZÓW L
51,63
2
Sikora Jarosław
94
ZS 2 TOMASZÓW L
55,19
3
Mazur Paweł
96
ZS 4 TOMASZÓW L
55,94
4
Komornik Mateusz
95
ZSP 5 ZAMOŚĆ
56,22
5
Lis Paweł
94
ZSP 3 ZAMOŚĆ
58,31
6
Pudełko Bartłomiej
96
ZS 4 TOMASZÓW L
58,31
7
Laszczak Bartłomiej
95
ZS 4 TOMASZÓW L
59,95
8
Groch Paweł
96
ZS 2 TOMASZÓW L
1,00,01
9
Swatko Karol
95
ZSP 3 ZAMOŚĆ
1,00,36
10
Bondosz Łukasz
93
ZSP 2 KRASNYSTAW
1,00,42
11
Zając Przemysław
96
ZSP 5 ZAMOŚĆ
1,00,50
12
Wawryszczak Łukasz
94
ZSP 3 ZAMOŚĆ
1,02,29
13
Bachta Dominik
96
ZSP 5 ZAMOŚĆ
1,03,41
14
Furgała Adrian
93
ZSP 2 KRASNYSTAW
1,07,83
 
1500 m
1
Knap Szczepan
95
ZS 2 TOMASZÓW L
4,25,47
2
Rybiński Damian
94
ZS 2 TOMASZÓW L
4,28,57
3
Pecyna Szymon
96
ZSP 3 ZAMOŚĆ
4,37,07
4
Kalita Karol
96
ZSP 3 ZAMOŚĆ
4,39,55
5
Czoska Patryk
96
ZS 4 TOMASZÓW L
4,43,57
6
Pieczykolan Przemysław
95
ZSP 3 ZAMOŚĆ
4,54,11
7
Bryliński Patryk
96
ZSP 5 ZAMOŚĆ
4,56,71
8
Mucha Maciej
96
ZSP 2 KRASNYSTAW
5,02,70
9
Czop Jarosław
96
ZS 4 TOMASZÓW L
5,03,57
10
Kalman Kamil
95
ZSP 2 KRASNYSTAW
5,04,75
11
Nogacz Bartłomiej
96
ZSP 5 ZAMOŚĆ
5,06,91
-
Wójcik Paweł
96
ZSP 5 ZAMOŚĆ
DNF
 
Skok w dal
1
Rajtak Szymon
93
ZS 4 TOMASZÓW L
6,80
2
Padziński Paweł
94
ZSP 3 ZAMOŚĆ
5,55
3
Mazurek Michał
95
ZSP 3 ZAMOŚĆ
5,47
4
Kijko Piotr
94
ZS 4 TOMASZÓW L
5,43
5
Radliński Karol
95
ZS 2 TOMASZÓW L
5,41
6
Iwański Paweł
94
ZS 2 TOMASZÓW L
5,31
7
Chmurzyński Mateusz
94
ZS 4 TOMASZÓW L
5,29
8
Kazimierczuk Igor
94
ZSP 2 KRASNYSTAW
5,26
9
Gierała Mateusz
94
ZSP 3 ZAMOŚĆ
5,24
10
Gawlik Przemysław
-
ZSP 5 ZAMOŚĆ
5,04
11
Kopiec Jakub
-
ZSP 5 ZAMOŚĆ
4,99
12
Tyski Mateusz
94
ZS 2 TOMASZÓW L
4,89
13
Surmacz Bartłomiej
-
ZSP 5 ZAMOŚĆ
4,63
 
Pchnięcie kulą /5 kg/
1
Wasilewicz Mateusz
93
ZSP 3 ZAMOŚĆ
13,91
2
Wojtowicz Szymon
-
ZSP 5 ZAMOŚĆ
13,63
3
Kawęcki Karol
94
ZSP 2 KRASNYSTAW
13,18
4
Bujak Artur
93
ZSP 2 KRASNYSTAW
12,50
5
Obierski mateusz
-
ZSP 5 ZAMOŚĆ
11,93
6
Cimek Paweł
96
ZSP 2 KRASNYSTAW
11,56
7
Choma Kamil
93
ZSP 3 ZAMOŚĆ
11,44
8
Czapla Adrian
94
ZS 2 TOMASZÓW L
11,37
9
Rachański Łukasz
95
ZS 2 TOMASZÓW L
10,93
10
Joniec Mateusz
93
ZS 4 TOMASZÓW L
10,90
11
Legieć Łukasz
95
ZS 4 TOMASZÓW L
10,73
12
Ostrowski Daniel
-
ZSP 5 ZAMOŚĆ
10,60
13
Smoła Arkadiusz
95
ZS 2 TOMASZÓW L
10,53
14
Wawrzusiszyn Szymon
93
ZS 4 TOMASZÓW L
10,28
 
Sztafeta 4 x 100
1
ZS 4 TOMASZÓW L
45,20
2
ZS 2 TOMASZÓW L
45,40
3
ZSP 3 ZAMOŚĆ
48,40
4
ZSP 2 KRASNYSTAW
59,44
5
ZSP 5 ZAMOŚĆ
51,05
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=