Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Tenis drużynowy 07.01.2015
 
Komunikat końcowy
z Powiatowej „Licealiady” w Drużynowym Tenisie Stołowym
 
Tomaszów Lubelski, hala ZS 4 „Sokolnia”, 07.01.2015
 
Dziewczęta:                                                                Chłopcy:
 
  1. ZS 2 – opiekun p. Jadwiga Kotowicz,            1. ZS 2 – opiekun p. Jadwiga Kotowicz,
  2. ZS 3 – opiekun p. Piotr Korkosz                    2. ZS 3 – opiekun p. Piotr Korkosz,
  3.                                                                       3. ZS 4 – opiekun p. Artur Rachański
 
Wyniki gier:
 
ZS 2 – ZS 3 /dziewczęta/                                3 – 1
 
Anita Mroczkowska – Ewa Malinowska  3 – 0 /1, 5, 9/
Natalia Kuśmierczuk – Paulina Rorat   1 – 3 /8, 9, -5, 9/
Gra podwójna                                     3 – 0 /3, 7, 2/
Mroczkowska – Rorat                        3 – 0 /5, 5, 1/
 
ZS 4 – ZS 3 /chłopcy/                                     3 – 1
 
Tomasz Biszczanik – Szymon Burda    3 – 0 /3, 5, 5/
Kamil Dziura    - Rafał Nowak            0 – 3 /6, 6, 10/
Gra podwójna                                    3 – 1 /-7, 6, 3, 4/
Biszczanik – Nowak                           3 – 0 /5, 3, 11/
 
ZS 2 – ZS 3                                                    2 – 3
 
Dawid Rachfalski – Burda                  3 – 0 /7, 5, 4/
Bartek Malinowski – Nowak              0 – 3 /3, 9, 4/
Gra podwójna                                    0 – 3 /5, 9, 7/
Rachfalski – Nowak                           3 – 1 /5, -3, 10, 4/
Malinowski – Burda                           2 – 3 /-9, -7, 6, 9 10/
 
ZS 2 – ZS 4                                                    3 – 1
 
Rachfalski – Dziura                              3 – 0 /7, 4, 8/
Sylwester Bartosik – Biszczanik           0 – 3 /7, 7, 15/
Gra podwójna                                     1 – 3 /11, -4, 8, 5/
Rachfalski – Biszczanik                        1 – 3 /10, -14, 3, 7/
 
Kolejność końcowa:
 
Lp
Szkoła
Gry
Bilans
Punkty
1
ZS 4
3
2 – 0
6 – 2
2
ZS 3
3
1 – 1
4 – 5
3
ZS 2
3
0 – 2
3 – 6
 
1. ZS 2 Tomaszów L,                         1. ZS 4 Tomaszów L,
2. ZS 3 Tomaszów L,                         2. ZS 3 Tomaszów L,
3.                                                        3. ZS 2 Tomaszów L
 
Wszyscy zawodnicy i opiekunowie otrzymali dyplomy. Dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców uzyskały awans na zawody rejonowe, które odbędą się w Zamościu 14 stycznia 2015 roku.
Organizacja i obsługa sędziowska TUKS "Sokół Mechanik".
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=