Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Tenis drużynowy 15.12.2015
 
 
Wyniki Licealiady Drużynowej w Tenisie Stołowym
Tomaszów Lubelski, 15.12.2015 /ZS 4/
Dziewczęta
x
ZS 3 Tomaszów Lub.
ZS 1 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Paulina Rorat
Aleksandra Samek
11-5
11-4
 
2-0
1-0
2
Ewa Malinowska
Aleksandra Kozera
12-10
11-8
 
2-0
2-0
3
Paulina Rorat
Aleksandra Samek
11-7
11-1
 
2-0
3-0
Ewa Malinowska
Aleksandra Kozera
 
x
ZS 1 Tomaszów Lub.
ZS 2 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Aleksandra Samek
Anita Mroczkowska
3-11
3-11
 
2-0
1-0
2
Aleksandra Kozera
Diana Drążek
0-11
5-11
 
2-0
2-0
3
Aleksandra Samek
Anita Mroczkowska
5-11
3-11
 
2-0
3-0
Aleksandra Kozera
Diana Drążek
 
x
ZS 2 Tomaszów Lub.
ZS 3 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Diana Drążek
Paulina Rorat
8-11
12-10
11-8
2-1
1-0
2
Anita Mroczkowska
Ewa Malinowska
11-8
11-7
 
2-0
2-0
3
Anita Mroczkowska
Paulina Rorat
6-11
11-6
2-11
1-2
2-1
Diana Drążek
Ewa Malinowska
4
Diana Drążek
Paulina Rorat
12-10
11-6
 
2-0
3-1
 
Chłopcy
x
ZS 1 Tomaszów Lub.
ZS 3 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Andrzej Palak
Rafał Nowak
7-11
12-14
 
0-2
0-1
2
Łukasz Budzyński
Szymon Burda
9-11
6-11
 
0-2
0-2
3
Andrzej Palak
Rafał Nowak
11-8
7-11
10-12
1-2
0-3
Łukasz Budzyński
Szymon Burda
 
x
ZS 4 Tomaszów Lub.
ZS 2 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Tomasz Biszczanik
Sylwester Bartosik
11-3
11-7
 
2-0
1-0
2
Kamil Dziura
Bartłomiej Malinowski
11-8
11-7
 
2-0
2-0
3
Tomasz Biszczanik
Sylwester Bartosik
11-7
11-5
 
2-0
3-0
Kamil Dziura
Bartłomiej Malinowski
 
x
ZS 1 Tomaszów Lub.
ZS 4 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Andrzej Palak
Kamil Dziura
1-11
7-11
 
0-2
0-1
2
Łukasz Budzyński
Tomasz Biszczanik
4-11
5-11
 
0-2
0-2
3
Andrzej Palak
Tomasz Biszczanik
7-11
7-11
 
0-2
0-3
Łukasz Budzyński
Kamil Dziura
 
x
ZS 3 Tomaszów Lub.
ZS 2 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Rafał Nowak
Sylwester Bartosik
8-11
11-8
9-11
1-2
0-1
2
Szymon Burda
Bartłomiej Malinowski
4-11
9-11
 
0-2
0-2
3
Rafał Nowak
Sylwester Bartosik
11-9
7-11
13-11
2-1
1-2
Szymon Burda
Bartłomiej Malinowski
4
Rafał Nowak
Bartłomiej Malinowski
11-4
8-11
11-9
2-1
2-2
5
Szymon Burda
Sylwester Bartosik
8-11
8-11
 
0-2
2-3
 
x
ZS 1 Tomaszów Lub.
ZS 2 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Andrzej Palak
Sylwester Bartosik
6-11
11-13
 
0-2
0-1
2
Łukasz Budzyński
Bartłomiej Malinowski
11-6
11-13
11-13
1-2
0-2
3
Andrzej Palak
Sylwester Bartosik
9-11
12-14
 
0-2
0-3
Łukasz Budzyński
Bartłomiej Malinowski
 
x
ZS 3 Tomaszów Lub.
ZS 4 Tomaszów Lub.
I
II
III
sety
pkt
1
Rafał Nowak
Kamil Dziura
8-11
9-11
 
0-2
0-1
2
Szymon Burda
Tomasz Biszczanik
6-11
6-11
 
0-2
0-2
3
Rafał Nowak
Tomasz Biszczanik
9-11
11-8
8-11
1-2
0-3
Szymon Burda
Kamil Dziura
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=