Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Pływanie - 25.11.2013
 
                                                                            Komunikat końcowy
                                                                Rejonowej Licealiady w pływaniu
                                                                               Zamość 25.11.2013
 
Sztafeta 10x25m dziewcząt:
Miejsce
                Szkoła
      Wynik
                Opiekun
       Uwagi
      1.
III LO Zamość
     2:44,17
Dziubińska Zuzanna
           A
      2.
I LO Zamość
     2:55,41
Kucharska Agata
           A
      3.
ZS2 Tomaszów Lub.
     4:49,96
Bielec Marta
 
     
I LO Krasnystaw
         DSC  
Grzywna Marta
          04
 
Sztafeta 10x25m chłopców:
      1.
III LO Zamość
      2:08,85
Dziubińska Zuzanna
           A
      2.
I LO Zamość
      2:21,00
Kokoszka Maciej
           A
      3.
I LO Krasnystaw
      2:28,78
Grzywna Marta
 
      4.
II LO Krasnystaw
      2:51,56
Szufnara Joanna
 
      5.
ZS2 Tomaszów Lub.
      3:12,41
Karaś-Wróbel Jolanta
 
      6.
ZS1 Tomaszów Lub.
      3:31,57
Gdański Andrzej
 
 
50m klasyczny dziewcząt:
      1.
Serafin Monika
      0:41,56
III LO Zamość
           A
      2.
Maguła Angelika
      0:44,32
III LO Zamość
           A
      3.
Kawęcka Alicja
      0:44,91
I LO Krasnystaw
           A
      4.
Juzwa Paulina
      0:45,70
II LO Zamość
 
      5.
Figiel Kornelia
      0:58,52
I LO Krasnystaw
 
      6.
Kawałko Joanna
      0:59,30
ZS1 Tomaszów
 
 
Maciocha Justyna
         DSC
ZS1 Tomaszów
         014
 
50m dowolny dziewcząt:
      1.
Sakowicz Martyna
      0:31,78
III LO Zamość
            A
      2.
Madeja Olga
      0:33,11
I LO Krasnystaw
            A
      3.
Mogielnicka Daria
      0:35,08
I LO Zamość
            A
      4.
Strus Izabela
      0:36,35
III LO Zamość
 
      5.
Siwiec Agata
      0:37,25
I LO Krasnystaw
 
      6.
Pleskacz Ewelina
      0:53,72
ZS2 Tomaszów
 
      7.
Słowik Marta
      1:05,39
ZS1 Tomaszów
 
 
Kołodziej Angelika
         DSC
ZS1 Tomaszów
Nie ukończyła
 
50m grzbietowy dziewcząt:
      1.
Broniarek Karolina
      0:38,52
I LO Krasnystaw
           A
      2.
Chmiel Aleksandra
      0:39,38
III LO Zamość
           A
      3.
Kurzempa Monika
      0:42,27
III LO Zamość
           A
      4.
Zapora Wiktoria
      0:43,66
III LO Zamość
 
      5.
Górna Karolina
      0:52,66
II LO Krasnystaw
 
      6.
Karpiuk Karolina
      0:53,44
ZS2 Tomaszów
 
      7.
Wójcik Natalia
      0:54,98  
I LO Krasnystaw
 
      8.
Dumicz Anna
      1:06,54
ZS2 Tomaszów
 
 
 
 
50m klasyczny chłopców:
      1.
Kulesza Łukasz
      0:32,41
III LO Zamość
           A
      2.
Nowak Tomasz
      0:33,54
III LO Zamość
           A
      3.
Smyk Marcin
      0:34,78
III LO Zamość
           A
      4.
Kwiecień Alan
      0:45,45
I LO Krasnystaw
 
      5.
Koman Kamil
      1:13,46
ZS2 Tomaszów
 
     
Reszka Konrad
         DSC
ZS2 Tomaszów
         K 2
 
Podlipny Bartłomiej
         DSC
II LO Krasnystaw
         K 12
 
50m grzbietowy chłopców:
      1.
Radliński Ignacy
      0:28,99
III LO Zamość
            A
      2.
Pryjma Wojciech
      0:30,55
III LO Zamość
            A
      3.
Szostak Michał
      0:33,98
ZSP3 Zamość
            A
      4.
Kowalczyk Patryk
      0:36,37
I LO Krasnystaw
 
      5.
Kasprzak Robert
      0:39,01
II LO Krasnystaw
 
      6.
Kozłowski Ernest
      0:42,30
ZSP2 Krasnystaw
 
      7.
Słoniec Sebastian
      0:54,08
ZS2 Tomaszów
 
      8.
Chmiel Jakub
      0:58,34
ZS1 Tomaszów
 
      9.
Łasocha Mateusz
      1:03,02
ZS2 Tomaszów
 
 
50m dowolny chłopców:
      1.
Brzuś Michał
      0:26,16
I LO Zamość
           A
      2.
Adamczyk Hubert
      0:26,54
III LO Zamość
           A
      3.
Juzwa Tomasz
      0:27,14
ZSP3 Zamość
           A
      4.
Ćwirta Krzysztof
      0:29,96
I LO Krasnystaw
 
      5.
Miszczak Karol
      0:31,84
I LO Krasnystaw
 
      6.
Dutkowski Karol
      0:32,08
II LO Krasnystaw
 
      7.
Groch Paweł
      0:37,11
ZS2 Tomaszów
 
      8.
Rochecki Radosław
      0:45,14
ZS2 Tomaszów
 
      9.
Sikora Rafał
      0:49,85
ZS1 Tomaszów
 
 
Do Wojewódzkiej Licealiady zakwalifikowały się dwie pierwsze sztafety w kategorii dziewcząt i chłopców , oraz zawodnicy którzy zajęli miejsca 1-3 w poszczególnych stylach.
Zawody przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
                                                                       Punktacja drużynowa
                     Dziewczęta                                                                                  Chłopcy
      1.
III LO Zamość
      48
      1.
III LO Zamość
        49
      2.
I LO Krasnystaw
      30
      2.
I LO Krasnystaw
        20
   3-4.
I LO Zamość
        9
   3-5.
I LO Zamość
        14
   3-4.
ZS2 Tomaszów
        9
   3-5.
ZS2 Tomaszów
        14
   5-7.
II LO Zamość
        4
   3-5.
ZSP3 Zamość
        14
   5-7.
II LO Krasnystaw
        4
     6.
II LO Krasnystaw
        13    
   5-7.
ZS1 Tomaszów
        4
     7.
ZS1 Tomaszów
          3
 
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=