Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  LA 25.09.2012
 
 
Komunikat z Ligi Lekkoatletycznej – Licealiada
Tomaszów Lubelski 25.09..2012

 DZIEWCZĘTA

100 m

1

Gdańska Dominika

95

ZS 1 Tomaszów L

13,32

139

2

Zając Monika

94

ZS 1 Tomaszów L

13,33

138

3

Szwed Aleksandra

96

ZS 2 Tomaszów L

14,65

104

4

Kukułka Katarzyna

96

ZS 3 Tomaszów L

14,71

103

5

Kudyba Aleksandra

96

ZS 1 Tomaszów L

14,78

101

6

Zielińska Agnieszka

95

ZS 2 Tomaszów L

15,34

89

7

Zabornia Ewelina

95

ZS 3 Tomaszów L

15,68

81

8

Banaś Paulina

95

ZS 4 Tomaszów L

16,09

73

9

Ozkavak Diana

95

ZS 2 Tomaszów L

16,24

70

-

Szwed Sylwia

95

ZS 3 Tomaszów L

-

 

 

400 M

1

Plaskacz Ewelina

95

ZS 2 Tomaszów L

1,09,69

95

2

Żółkiewska Małgorzata

95

ZS 1 Tomaszów L

1,11,28

88

3

Dziura Justyna

96

ZS 2 Tomaszów L

1,12,60

82

4

Grzesik Agnieszka

95

ZS 1 Tomaszów L

1,16,94

65

5

Suska Ewelina

94

ZS 3 Tomaszów L

1,19,27

56

6

Mazurek Angelika

93

ZS 3 Tomaszów L

1,19,42

56

7

Kowalczuk Lidia

95

ZS 2 Tomaszów L

1,21,36

49

8

Próchnicka Iwona

93

ZS 3 Tomaszów L

1,24,48

40

Pk

Zdań Justyna

94

ZS 1 Tomaszów L

1,16,39

-

Pk

Piwko Dominika

93

ZS 3 Tomaszów L

1,28,00

-

-

Sikora Katarzyna

95

ZS 1 Tomaszów L

-

-

-

Korkosz Katarzyna

95

ZS 1 Tomaszów L

-

-

 

800 M

1

Mandziuk Ilona

96

ZS 1 Tomaszów L

2,28,36

120

2

Malec Małgorzata

96

ZS 1 Tomaszów L

2,42,55

85

3

Wiśniewska Monika

95

ZS 2 Tomaszów L

2,56,97

55

4

Herc Kamila

96

ZS 1 Tomaszów L

2,58,44

53

5

Wiciejewska Justyna

95

ZS 2 Tomaszów L

3,17,82

24

6

Gęborys Aneta

94

ZS 3 Tomaszów L

3,18,58

23

7

Podborna Joanna

94

ZS 2 Tomaszów L

3,31,18

11

8

Graca Patrycja

93

ZS 3 Tomaszów L

3,46,86

2

9

Konopa Ewelina

94

ZS 3 Tomaszów L

3,55,50

0

Pk

Ornarowicz Patrycja

93

ZS 3 Tomaszów L

3,19,74

-

 

Pchnięcie Kulą /4 Kg/

1

Wrębiak Amanda

94

ZS 1 Tomaszów L

8,28

128

2

Biszczanik Judyta

95

ZS 3 Tomaszów L

8,19

127

3

Fus Weronika

96

ZS 2 Tomaszów L

8,21

127

4

Wiśniewska Agnieszka

96

ZS 2 Tomaszów L

8,09

126

5

Jedlińska Katarzyna

95

ZS 1 Tomaszów L

7,82

123

6

Żuk Katarzyna

95

ZS 2 Tomaszów L

7,89

123

7

Dominik Justyna

96

ZS 1 Tomaszów L

7,13

116

8

Guzina Sandra

95

ZS 3 Tomaszów L

6,70

111

9

Kuczmaszewska Anna

95

ZS 3 Tomaszów L

5,50

98

 

Skok W Dal

1

Lachowska Patrycja

96

ZS 2 Tomaszów L

4,15

99

2

Szwed Iwona

95

ZS 4 Tomaszów L

4,13

98

3

Muzyczka Angelika

94

ZS 2 Tomaszów L

4,05

95

4

Mazurkiewicz Beata

94

ZS 3 Tomaszów L

3,97

92

5

Garbacz Dominika

95

ZS 4 Tomaszów L

3,97

92

6

Szarawa Paulina

96

ZS 1 Tomaszów L

3,94

90

7

Piasecka Anita

94

ZS 2 Tomaszów L

3,76

84

8

Dymowska Kamila

95

ZS 3 Tomaszów L

3,51

73

 

Sztafeta 4 X 100

1

ZS 1 Tomaszów L

53,36

129

2

ZS 2 Tomaszów L

58,98

87

3

ZS 3 Tomaszów L

1,01,11

73

 

Punktacja zespołowa dziewcząt

 

1

ZS 1 Tomaszów L

1183

2

ZS 2 Tomaszów L

983

3

ZS 3 Tomaszów L

797

4

ZS 4 Tomaszów L

263

 

 

CHŁOPCY

 

100 m

1

Kopeć Dominik

95

ZS 4 Tomaszów L

10,79

176

2

Kawka Oktawian

94

ZS 1 Tomaszów L

11,08

163

3

Łasocha Mateusz

95

ZS 2 Tomaszów L

11,20

157

4

Mazur Piotr

95

ZS 2 Tomaszów L

11,30

153

5

Droździel Patryk

95

ZS 4 Tomaszów L

11,62

139

6

Berbeci Kacper

95

ZS 2 Tomaszów L

11,74

134

7

Kawka Damian

94

ZS 3 Tomaszów L

12,01

123

8

Kłus Paweł

94

ZS 1 Tomaszów L

12,31

112

9

Redka Przemysław

95

ZS 4 Tomaszów L

12,29

112

10

Jałowiec Ryszard

94

ZS 1 Tomaszów L

12,32

111

11

Mazurkiewicz Michał

93

ZS 3 Tomaszów L

12,84

92

12

Buczek Michał

95

ZS 3 Tomaszów L

13,02

86

Pk

Nowak Marcin

96

ZS 1 Tomaszów L

12,86

-

Pk

Rech Patryk

96

ZS 2 Tomaszów L

12,35

-

 

400 m

1

Gancarz Ernest

94

ZS 2 Tomaszów L

51,17

151

2

Mazur Paweł

96

ZS 4 Tomaszów L

54,74

122

3

Rybiński Damian

94

ZS 2 Tomaszów L

55,25

118

4

Hałasa Paweł

94

ZS 1 Tomaszów L

56,22

110

5

Karwacki Damian

96

ZS 2 Tomaszów L

57,20

103

6

Mazurkiewicz Tomasz

94

ZS 1 Tomaszów L

58,47

94

7

Bukała Patryk

95

ZS 3 Tomaszów L

1,00,96

83

8

Laszczak Bartłomiej

95

ZS 4 Tomaszów L

1,00,04

83

 

1500 m

1

Knap Szczepan

95

ZS 2 Tomaszów L

4,22,36

102

2

Czarnecki Patryk

95

ZS 3 Tomaszów L

4,28,08

91

3

Sikora Jarosław

94

ZS 2 Tomaszów L

4,39,48

71

4

Hałasa Mateusz

96

ZS 1 Tomaszów L

4,45,56

62

5

Czoska Patryk

96

ZS 4 Tomaszów L

4,55,77

48

6

Makuch Andrzej

94

ZS 3 Tomaszów L

5,02,46

39

7

Borek Piotr

-

ZS 3 Tomaszów L

5,04,84

37

8

Atalski Paweł

96

ZS 4 Tomaszów L

5,14,05

27

9

Ćmiel Jacek

94

ZS 1 Tomaszów L

5,18,84

23

10

Pudełko Bartłomiej

96

ZS 4 Tomaszów L

5,29,58

14

 

Skok w dal

1

Rajtak Szymon

93

ZS 4 Tomaszów L

6,52

139

2

Iwański Paweł

94

ZS 2 Tomaszów L

5,63

101

3

Chmurzyński Mateusz

94

ZS 4 Tomaszów L

5,42

93

4

Radliński Karol

95

ZS 2 Tomaszów L

5,22

85

5

Ostrówka Paweł

94

ZS 1 Tomaszów L

5,16

82

6

Koperwas Piotr

94

ZS 1 Tomaszów L

5,13

81

7

Tyski Mateusz

94

ZS 2 Tomaszów L

5,07

79

8

Kawka Jakub

96

ZS 3 Tomaszów L

4,97

75

9

Kijko Piotr

94

ZS 4 Tomaszów L

4,91

73

10

Gęborys Marcin

96

ZS 3 Tomaszów L

4,87

71

11

Czekierda Marcel

96

ZS 3 Tomaszów L

4,83

70

 

Pchnięcie kulą /5 kg/

1

Smoła Arkadiusz

95

ZS 2 Tomaszów L

10,77

114

2

Rachański Łukasz

95

ZS 2 Tomaszów L

10,68

113

3

Żurawski Sebastian

96

ZS 4 Tomaszów L

10,43

111

4

Wyszynski Mateusz

96

ZS 1 Tomaszów L

8,52

88

5

Parol Jakub

96

ZS 1 Tomaszów L

9,19

-

6

Legieć Łukasz

95

ZS 4 Tomaszów L

10,84

-

 

Pchnięcie kulą /6kg/

1

Malinowski Konrad

94

ZS 1 Tomaszów L

10,75

121

2

Tabaka Wojciech

94

ZS 3 Tomaszów L

10,05

114

3

Korczyński Radosław

94

ZS 4 Tomaszów L

9,97

113

4

Wysocki Tomasz

94

ZS 3 Tomaszów L

9,84

111

5

Czapla Adrian

94

ZS 2 Tomaszów L

9,70

110

6

Cyc Daniel

94

ZS 3 Tomaszów L

9,63

109

7

Sienkiel Radosław

94

ZS 1 Tomaszów L

9,39

106

8

Joniec Mateusz

93

ZS 4 Tomaszów L

9,35

106

 

Sztafeta 4 x 100

1

ZS 4 Tomaszów L

44,58

148

2

ZS 2 Tomaszów L

45,14

142

3

ZS 1 Tomaszów L

48,32

106

4

ZS 3 Tomaszów L

50,36

92

 

Punktacja zespołowa chłopców

 

1

ZS 2 Tomaszów L

1307

2

ZS 4 Tomaszów L

1199

3

ZS 1 Tomaszów L

1060

4

ZS 3 Tomaszów L

891

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=