Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Gimnazjada LA 09.05.2013
 
GIMNAZJADA POWIATOWA W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
TOMASZÓW LUBELSKI 09.05.2012
KOMUNIKAT
100m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Chmiel Jakub
97
G2 Tomaszów
11,99
136
2.
Ogorzałek Jakub
97
G2 Tomaszów
12,30
120
3.
Mandziuk Kamil
97
G2 Tomaszów
12,34
118
4.
Żuk Krystian
97
G1 Tomaszów
12,55
109
5.
Kostecki Karol
97
G1 Tomaszów
12,78
99
6.
Węcławski Karol
97
G1 Tomaszów
12,54
109
7.
Kudyba Tomasz
97
G Majdan Sop.
12,60
107
8.
Zieliński Jarosłąw
98
G Majdan Sop.
12,92
94
9.
Kopeć Michał
98
G Majdan Sop.
12,90
95
 
300m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Stromidło Tomasz
97
G2 Tomaszów
40,10
130
2.
Sendecki Konrad
97
G2 Tomaszów
40,86
120
3.
Bukała Adrian
98
G2 Tomaszów
43,72
90
4.
Piwko Bartłomiej
97
G1 Tomaszów
39,31
144
5.
Witkowski Mateusz
99
G1 Tomaszów
45,16
82
6.
Raczkiewicz Bartło
97
G Majdan Sop.
43,92
83
7.
Jasina Stanisław
98
G Majdan Sop.
48,44
66
8.
Kołodziejczyk Seb
99
G Majdan Sop.
54,38
39
9.
Orzechowski Przem
98
G1 Tomaszów
40,48
125
 
1000m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Jarczak Kacper
99
G2 Tomaszów
3,08,19
85
2.
Beba Jakub
97
G2 Tomaszów
3,08,74
84
3.
Raczkiewicz Jan
99
G2 Tomaszów
3,15,46
73
4.
Łeń Radosław
97
G1 Tomaszów
3,04,21
91
5.
Malec Łukasz
98
G1 Tomaszów
3,13,37
77
6.
Krawczyk Tomasz
98
G1 Tomaszów
3,17,93
70
7.
Mazur Jakub
99
G Majdan Sop.
3,40,93
41
 
Skok w dal
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Droździel Jakub
97
G2 Tomaszów
5,37
85
2.
Czerniawski Marcin
98
G1 Tomaszów
4,24
46
3.
Bukała Łukasz
97
G1 Tomaszów
4,78
64
4.
Hejzner Samuel
99
G Majdan Sop.
4,41
52
5.
Biszczanik Bartosz
99
G Majdan Sop.
4,10
42
6.
Greszra Arkadiusz
99
G Majdan Sop.
-
-
 
Pchnięcie kulą
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Malec Konrad
97
G1 Tomaszów
8,82
59
2.
Dyrda Bartłomiej
97
G1 Tomaszów
8,42
51
3.
Czop Karol
97
G2 Tomaszów
8,71
57
4.
Szaluś Artur
97
G2 Tomaszów
9,29
68
5.
Działa Maciej
97
G2 Tomaszów
9,11
65
6.
Kawka Bartosz
97
G Majdan Sop.
12,18
119
 
Rzut oszczepem
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Pisarczyk Tomasz
98
G1 Tomaszów
34,00
84
2.
Wasyl Maciej
98
G1 Tomaszów
37,80
104
3.
Kozak Sebastian
97
G2 Tomaszów
31,50
69
4.
Mielniczek Adrian
97
G2 Tomaszów
30,50
63
 
Sztafeta 4x 100m
Lp.
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
G1 Tomaszów
48,77
140
2.
G2 Tomaszów
49,16
134
3.
G Majdan Sop.
57,47
55
 
Klasyfikacja ogólna
Lp.
Szkoła
I rzut
II rzut
Suma
Miejsce
1.
G1 Tomaszów
1162
1249
2411
I
2.
G2Tomaszów
1099
1244
2343
II
3.
G Majdan Sop.
370
698
1068
III
 
DZIEWCZĘTA
 
100m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Gospodarek Magdalena
97
G1 Tomaszów
14,83
92
2.
Malec Patrycja
98
G1 Tomaszów
14,04
113
3.
Brodowska Katarzyna
98
G1 Tomaszów
15,56
75
4.
Ścirka Weronika
98
G2 Tomaszów
14,01
114
5.
Diduch Aleksandra
98
G2 Tomaszów
13,74
127
6.
Mazurkiewicz Monika
99
G2 Tomaszów
13,34
143
7.
Żuk Natalia
98
G Majdan Sop.
13,74
127
 
300m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Grabek Emanuela
97
G1 Tomaszów
43,08
179
2.
Słoboda Aleksandra
98
G1 Tomaszów
51,05
87
3.
Beńko Oliwia
99
G1 Tomaszów
49,84
93
4.
Krawczyk Katarzyna
98
G2 Tomaszów
54,42
70
5.
Bubczyk Aleksandra
98
G2 Tomaszów
50,94
87
6.
Budzaj kamila
98
G2 Tomaszów
53,20
76
 
600m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Skrobowska Joanna
98
G2 Tomaszów
2,08,20
64
2.
Bednarz Oliwia
98
G2 Tomaszów
1,53,82
90
3.
Wojtowicz Anna
98
G2 Tomaszów
1,57,68
84
4.
Kuczyńska Magdalena
98
G1 Tomaszów
2,04,11
71
5.
Grad Magdalena
99
G1 Tomaszów
1,59,27
81
6.
Bryk Anita
98
G1 Tomaszów
2,09,44
62
 
Skok w dal
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Tryndoch Natalia
98
G1 Tomaszów
4,12
82
2.
Przytuła Paulina
97
G1 Tomaszów
4,72
117
 
Pchnięcie kulą
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Wójtowicz Kamila
98
G2 Tomaszów
9,25
109
2.
Buczak Aneta
98
G2 Tomaszów
8,03
69
3.
Murzacz Anna
97
G2 Tomaszów
7,50
52
4.
Surmacz Aleksandra
98
G1 Tomaszów
7,28
44
5.
Wicijewska Klaudia
98
G1 Tomaszów
8,26
77
6.
Maryńczyk Karolina
97
G1 Tomaszów
7,35
47
 
Rzut oszczepem
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Atalska Aleksandra
97
G2 Tomaszów
15,80
22
2.
Pawłowska Patrycja
98
G2 Tomaszów
22,10
49
3.
Chromiec Katarzyna
98
G1Tomaszów
19,00
35
4.
Arcaba Angelika
98
G1 Tomaszów
17,20
27
 
Sztafeta 4x 100m
Lp.
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
G1 Tomaszów
54,64
98
2.
G2 Tomaszów
53,31
116
 
Klasyfikacja ogólna
Lp.
Szkoła
I rzut
II rzut
Suma
Miejsce
1.
G2 Tomaszów
1141
1149
2290
I
2.
G1Tomaszów
1032
1156
2188
II
3.
G Majdan Sop.
261
127
388
III
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=