Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Liga LA 29.09.2015
 
GIMNAZJADA
POWIATOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA
TOMASZÓW LUBELSKI, 29.09.2015
100m
Lp
Nazwisko i imię
Rok
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Ożarowski Łukasz
00
G2 Tomaszów
12,98
113
2.
Węgrzyn Dawid
 
G1 Tomaszów
13,20
103
3.
Szulik Arkadiusz
 
G1 Tomaszów
13,22
101
4.
Kuźniarz Mateusz
 
G1 Tomaszów
12,47
92
5.
 
Palak Bartosz
00
G2 Tomaszów
12,67
85
6.
Świątek Paweł
00
G2 Tomaszów
12,72
84
pk
Antoszak Krystian
 
G1 Tomaszów
13,00
 
pk
Łoś Mateusz
 
G1 Tomaszów
14,24
 
300m
1.
Sidor Kacper
 
G1 Tomaszów
41,84
108
2.
Krawczyk Piotr
01
G1 Tomaszów
41,94
107
3.
Borejczuk Michał
01
G2 Tomaszów
42,57
99
4.
Krupa Piotr
00
G1Tomaszów
42,79
97
5.
Chmiel Kacper
01
G2 Tomaszów
43,45
92
6.
Łysiak Jakub
00
G2 Tomaszów
44,65
85
pk
Krawczyk Przem.
 
G2 Tomaszów
42,97
 
pk
Świątek Paweł
 
G2 Tomaszów
44,11
 
pk
Łyczko Rafał
 
G1 Tomaszów
45,01
 
pk
Jakubczak Jakub
 
G2 Tomaszów
45,03
 
pk
Cichoń Wojciech
 
G2 Tomaszów
47,11
 
pk
Brodowski Eryk
 
G2 Tomaszów
47,86
 
pk
Skóra Daniel
 
G2 Tomaszów
48,55
 
pk
Przyczyna Filip
 
G2 Tomaszów
48,98
 
pk
Margol Rafał
 
G1 Tomaszów
49,23
 
pk
Błotniak Daniel
 
G2 Tomaszów
55,98
 
1000m
2.
Głaz Bartosz
00
G1 Tomaszów
3,00,15
99
4.
Kluczek Karol
01
G2 Tomaszów
3,01,48
91
5.
Żółkiewski Jan
00
G2 Tomaszów
3,06,88
87
1.
Pleskacz Emil
00
G1 Tomaszów
3,14,48
75
6.
Gęborys Jędrzej
00
G2 Tomaszów
3,17,66
70
3.
Wójcik Łukasz
00
G1 Tomaszów
3,41,22
41
pk
Palak Bartosz
00
G2 Tomaszów
3,00,15
 
pk
Mandziuk Michał
02
G2 Tomaszów
3,11,67
 
pk
Antoniewicz Bart.
 
G1 Tomaszów
3,14,62
 
pk
Leńczuk Szymon
00
G2 Tomaszów
3,18,85
 
pk
Szyprowski Karol
 
G1 Tomaszów
3,18,99
 
pk
Luty Patryk
02
G2 Tomaszów
3,19,59
 
pk
Frąc Kamil
01
G2 Tomaszów
3,26,23
 
pk
Kulczyński Mikołaj
 
G1 Tomaszów
3,28,14
 
pk
Ferenc Jakub
02
G2 Tomaszów
3,33,26
 
pk
Skalski Maciej
 
G1 Tomaszów
3,34,28
 
pk
Cielniak Bartosz
 
G1 Tomaszów
3,36,18
 
pk
Juzelik Jakub
 
G1 Tomaszów
3,36,68
 
pk
Buczak Marcin
02
G2 Tomaszów
3,37,17
 
pk
Gumieniak Michał
 
G1 Tomaszów
3,37,52
 
pk
Wawrzusiszyn Jak.
 
G1 Tomaszów
3,38,70
 
pk
Malec Maciej
 
G1 Tomaszów
3,41,22
 
pk
Malec Bartosz
 
G1 Tomaszów
3,41,22
 
pk
Woś Hubert
 
G1 Tomaszów
3,42,04
 
pk
Błajda Kacper
02
G2 Tomaszów
3,47,46
 
pk
Buczek Kacper
00
G2 Tomaszów
3,55,08
 
 
Skok w dal
1.
Sitarczyk Jakub
00
G1 Tomaszów
4,60
58
2.
Piwowarczyk Daniel
01
G2 Tomaszów
4,56
57
 
Pchnięcie kulą
1.
Gromek Sebastian
00
G2 Tomaszów
10,04
87
2.
Pietraś Daniel
00
G2 Tomaszów
9,39
70
3.
Smoluch Karol
00
G1 Tomaszów
9,37
70
4.
Wawrzusiszyn Patry
00
G2 Tomaszów
8,78
58
5.
Kierepka Tomasz
00
G1 Tomaszów
8,05
44
pk
Bender Jakub
02
G2 Tomaszów
7,26
 
 
Rzut oszczepem
1.
Leńczuk Szymon
00
G2 Tomaszów
27,70
49
2.
Wójtowicz Norbert
00
G2 Tomaszów
32,60
76
 
Sztafeta 4x 100m
Lp.
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
G2 Tomaszów
49,83
124
2.
G1 Tomaszów
50,19
119
 
Klasyfikacja ogólna
Lp.
Szkoła
I rzut
II rzut
Suma
Miejsce
1.
G2 Tomaszów
1112
 
 
I
2.
G1Tomaszów
1059
 
 
II
 
DZIEWCZĘTA
100m
Lp
Nazwisko i imię
Rok
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Łuszczyk Kinga
02
G1 Tomaszów
12,95
170
5.
Kozdra Patrycja
00
G2 Tomaszów
13,83
123
6.
Wójtowicz Aleksan.
00
G2 Tomaszów
14,09
112
2.
 
Wilczyńska Kinga
02
G1 Tomaszów
14,34
104
3.
Czarniecka Karina
01
G1 Tomaszów
14,52
99
4.
Beba Zuzanna
01
G2 Tomaszów
15,12
85
pk
Mandziuk Zuzanna
01
G1 Tomaszów
14,62
 
pk
Szaluś Weronika
01
G1 Tomaszów
14,92
 
pk
Jagieła Natalia
01
G2 Tomaszów
15,03
 
pk
Wieszczakowska Wer
01
G2 Tomaszów
15,11
 
pk
Piechnik Barbara
01
G2 Tomaszów
15,48
 
pk
Leńczuk Katarzyna
01
G2 Tomaszów
15,78
 
300m
6.
Berezecka Anna
02
G2 Tomaszów
48,17
104
2.
 
Grzesik Agata
00
G1 Tomaszów
49,41
95
4.
Paszt Natalia
01
G2 Tomaszów
50,07
91
3.
Dmitroca Wiktoria
01
G1 Tomaszów
53,26
75
1.
Chromiec Domika
02
G1 Tomaszów
55,10
66
5.
Wlaź Kamila
01
G2 Tomaszów
55,66
63
pk
Buczkowska Ewa
02
G2 Tomaszów
51,48
 
pk
Wiatrzyk Agnieszka
00
G2 Tomaszów
52,86
 
pk
Hrycyk Dominika
00
G2 Tomaszów
53,80
 
pk
Dmitroca Kinga
02
G1 Tomaszów
58,56
 
pk
Demczuk Patrycja
01
G1 Tomaszów
59,59
 
pk
Ziomkowska Klaudia
01
G1 Tomaszów
62,90
 
600m
4.
Skinder Monika
01
G2 Tomaszów
1,46,28
123
1.
Pliżga Natalia
01
G1 Tomaszów
1,55,62
87
5.
Chromiec Natalia
02
G2 Tomaszów
2,01,00
77
6.
Wójtowicz Kinga
02
G2 Tomaszów
2,04,62
70
3.
Zaręba Weronika
02
G1 Tomaszów
2,09,18
62
2.
 
Romanowska Aleks
02
G1 Tomaszów
2,09,56
61
pk
Jasińska Maja
01
G2 Tomaszów
1,58,93
 
pk
Beba Zuzanna
01
G2 Tomaszów
1,59,28
 
pk
Madej Natalia
01
G2 Tomaszów
2,02,62
 
pk
Mróz Marlena
02
G2 Tomaszów
2,03,60
 
pk
Pogłodzińska Adrian.
02
G2 Tomaszów
2,05,60
 
pk
Płocidym Aleksandra
01
G2 Tomaszów
2,07,36
 
pk
Kowalczuk Natalia
02
G1 Tomaszów
2,08,19
 
pk
Korzan Zuzanna
00
G1 Tomaszów
2,10,12
 
pk
Szewczuk Agnieszka
00
G1 Tomaszów
2,17,26
 
 
Skok w dal
4.
 
Hrycyk Dominika
00
G2 Tomaszów
4,18
84
2.
 
Jagieła Natalia
01
G2 Tomaszów
4,16
83
1.
Biela Sylwia
00
G1 Tomaszów
3,96
73
3.
 
Świderek Dorota
01
G2 Tomaszów
3,80
65
pk
 
Margol Aleksandra
02
G1 Tomaszów
4,00
 
pk
 
Piechnik Barbara
01
G2 Tomaszów
3,84
 
 
Pchnięcie kulą
6.
Mickiewicz Barbara
00
G2 Tomaszów
7,63
56
2.
 
Jadczyszyn Maria
02
G1 Tomaszów
7,60
55
3.
Powęska Kamila
01
G1 Tomaszów
7,50
52
5.
Kuryło Aleksandra
00
G2 Tomaszów
6,86
32
4.
Kudyba Zuzanna
01
G2 Tomaszów
6,60
26
1.
Malinowska Kamila
01
G1Tomaszów
6,59
26
pk
Wójcik Gabriela
00
G2Tomaszów
6,90
 
pk
Hołyś Matyna
02
G1Tomaszów
6,26
 
pk
Pachołek Małgorzata
02
G1Tomaszów
5,87
 
Rzut oszczepem
1.
Nabrdalik Paulina
00
G1 Tomaszów
16,40
24
pk
 
Wójtowicz Aleks.
00
G2 Tomaszów
16,80
 
pk
Wójcik Gabriela
00
G2 Tomaszów
15,20
 
pk
Bartecka Patrycja
01
G2 Tomaszów
16,90
 
pk
Mickiewicz Barbara
00
G2 Tomaszów
15,40
 
pk
Kudyba Zuzanna
01
G2 Tomaszów
15,10
 
 
Sztafeta 4x 100m
Lp.
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
G2 Tomaszów
56,30
86
2.
G1 Tomaszów
57,36
79
 
Klasyfikacja ogólna
Lp.
Szkoła
I rzut
II rzut
Suma
Miejsce
1.
G2 Tomaszów
1103
 
 
I
2.
G1Tomaszów
1026
 
 
II

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=