Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Liga LA 25.09.2012
 
 
Komunikat z Ligi Lekkoatletycznej – Gimnazjada
Tomaszów Lubelski 25.09.2012
 
DZIEWCZĘTA
 
100 m
1
Mazurkiewicz Monika
99
G 2 Tomaszów
13,37
141
2
Diduch Aleksandra
98
G 2 Tomaszów
13,72
128
3
Ścirka Weronika
98
G 2 Tomaszów
13,94
118
3
Zuk Natalia
98
G Majdan Sopocki
13,94
118
4
Kopeć Klaudia
97
G Majdan Sopocki
14,42
102
5
Woś nikolsa
99
G 1 Tomaszów
14,79
93
6
Natyna Karolina
99
G 1 Tomaszów
15,75
70
7
Węcławska Weronika
99
G 1 Tomaszów
15,90
67
pk
Dziura Ewelina
99
G 2 Tomaszów
14,35
-
 
300 m
1
Grabek Emanuela
97
G 1 Tomaszów
45,10
148
2
Bubczyk Aleksandra
98
G 2 Tomaszów
51,01
87
3
Putkowska Izabela
98
G 2 Tomaszów
51,32
85
4
Beńko Oliwia
99
G 1 Tomaszów
52,53
79
5
Hałasa Martyna
99
G 2 Tomaszów
54,64
69
6
Nowak Weronika
99
G 1 Tomaszów
55,12
66
pk
Bednarz Klaudia
97
G 2 Tomaszów
53,51
-
 
600 m
1
Mosiądz Jowita
97
G 2 Tomaszów
1,52,74
92
2
Kuczyńska Magda
98
G 1 Tomaszów
1,55,29
88
3
Bednarz Oliwia
98
G 2 Tomaszów
1,55,56
87
4
Wojtowicz Anna
98
G 2 Tomaszów
1,57,95
83
5
Słoboda Aleksandra
99
G 1 Tomaszów
1,59,92
79
6
Grad Jagoda
99
G 1 Tomaszów
2,02,54
74
Pk.
Skrobowska Joanna
98
G 2 Tomaszów
2,00,56
-
Pk.
Godzisz Anna
97
G 2 Tomaszów
2,03,77
-
Pk.
Bryk Anita
98
G 1 Tomaszów
2,04,86
-
Pk.
Dukacz Adriana
97
G 1 Tomaszów
2,07,52
-
Pk.
Morawicka Katarzyna
99
G 1 Tomaszów
2,17,02
-
Pk.
Nabrdalik Zuzanna
98
G 1 Tomaszów
2,26,54
-
 
Rzut oszczepem /600g/
Pk
Chromiec Katarzyna
98
G 1 Tomaszów
15,40
-
Pk
Arcaba Angelika
98
G 1 Tomaszów
15,42
-
 
Pchnięcie Kulą /3 Kg/
1
Trybała Sylwia
98
G 1 Tomaszów
7,97
68
2
Nizio Klaudia
98
G 2 Tomaszów
7,71
59
3
Bender Diana
97
G 2 Tomaszów
7,70
59
4
Kwarciana Aleksandra
98
G 1 Tomaszów
7,27
45
5
Litwińczuk Natalia
97
G 2 Tomaszów
6,96
36
6
Surmacz Aleksandra
 
G 1 Tomaszów
6,52
25
Pk
Broszko Beata
98
G 1 Tomaszów
7,19
-
Pk
Malec Katarzyna
97
G 2 Tomaszów
6,63
-
Pk
Krawczyk Sylwia
97
G 2 Tomaszów
6,60
-
Pk
Witkowska Diana
97
G 2 Tomaszów
6,09
-
 
Skok w dal
1
Przytuła Paulina
97
G 1 Tomaszów
4,66
111
2
Buczak Aneta
98
G 2 Tomaszów
4,14
83
3
Wasyl Aleksandra
97
G 1 Tomaszów
4,06
79
4
Dziura Ewelina
99
G 2 Tomaszów
3,95
73
5
Typek Monika
99
G 1 Tomaszów
3,69
60
 
Sztafeta 4 x 100
1
G 1 Tomaszów
57,98
76
2
G 2 Tomaszów
55,02
95
3
G Majdan Sopocki
1,04,77
41
 
 
Punktacja zespołowa dziewcząt
 
1
G 2 Tomaszów
1141
2
G 1 Tomaszów
1032
3
G Majdan Sopocki
261


CHŁOPCY
 
100 m
1
Miszczak Adrian
97
G Majdan Sopocki
12,23
123
2
Cymbała Szymon
98
G 2 Tomaszów
12,64
105
3
Żuk Krystian
97
G 1 Tomaszów
12,69
103
4
Fornalski Dawid
97
G 2 Tomaszów
12,72
101
4
Różaniecki Wojciech
97
G 2 Tomaszów
12,72
101
5
Kudyba Tomasz
97
G Majdan Sopocki
12,85
96
6
Węcławski Karol
97
G 1 Tomaszów
12,90
95
7
Bukała Łukasz
97
G 1 Tomaszów
13,43
77
Pk
Kostecki Karol
97
G 1 Tomaszów
12,76
-
Pk
Zawada Dominik
99
G 1 Tomaszów
13,51
-
 
300 M
1
Piwko Bartek
97
G 1 Tomaszów
40,09
131
2
Sikora Szymon
97
G 1 Tomaszów
40,59
123
3
Witkowski Rafał
98
G 1 Tomaszów
41,39
113
4
Syty Michał
99
G 2 Tomaszów
44,81
84
5
Sendecki Konrad
97
G 2 Tomaszów
45,43
81
6
Mazurkiewicz Karol
99
G 2 Tomaszów
46,74
74
Pk
Pogodziński Karol
99
G 2 Tomaszów
46,15
-
Pk
Piątkowski Paweł
98
G 1 Tomaszów
48,15
-
Pk
Podbory Patryk
99
G 1 Tomaszów
56,63
-
 
1000 M
1
Łeń Radek
97
G 1 Tomaszów
2,55,84
110
2
Ogorzałek Jakub
97
G 2 Tomaszów
3,00,74
98
3
Borkowski Dariusz
97
G 2 Tomaszów
3,09,69
82
4
Beba Jakub
97
G 2 Tomaszów
3,10,90
80
5
Śrutwa Karol
99
G 1 Tomaszów
3,21,20
66
6
Nastałek Kacper
99
G 1 Tomaszów
3,24,58
62
-
Bukała Adrian
 
G 2 Tomaszów
3,13,56
-
 
Rzut Oszczepem /600g/
1
Kozak Sebastian
97
G 2 Tomaszów
28,74
87
2
Wasyl Maciek
97
G 1 Tomaszów
25,63
67
3
Pisarczyk Tomasz
97
G 1 Tomaszów
28,61
54
4
Mielniczek Adrian
97
G 2 Tomaszów
25,07
39
Pk
Rorat Wojciech
97
G 2 Tomaszów
28,65
-
 
 
Pchnięcie Kulą /5 Kg/
1
Kawka Bartosz
97
G Majdan Sopocki
10,47
99
2
Mandziuk Kamil
97
G 2 Tomaszów
9,90
83
3
Malicki Konrad
97
G 1 Tomaszów
9,42
72
4
Ważny Wojciech
97
G 1 Tomaszów
9,24
68
5
Czop Karol
97
G 2 Tomaszów
8,41
52
6
Szaluś Artur
97
G 2 Tomaszów
8,16
47
7
Dyrda Bartek
97
G 1 Tomaszów
7,65
36
 
Sztafeta 4 x 100
1
G 1 Tomaszów
48,95
137
2
G 2 Tomaszów
49,95
123
 
 
Punktacja zespołowa chłopców
 
m-ce
Nazwa szkoły
Suma pkt.
1
G 1 Tomaszów
1162
2
G 2 Tomaszów
1099
3
G Majdan Sopocki
370
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=