Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Liga LA 21.05.2012
 
Komunikat z Ligi Lekkoatletycznej – Gimnazjada
Tomaszów Lubelski 21.05.2012
 
DZIEWCZĘTA
 
100 m
1
Burda Anna
96
G 2 Tomaszów
13,48
2
Przytuła Paulina
97
G 1 Tomaszów
13,56
3
Kudyba Ola
96
G 1 Tomaszów
13,60
4
Diduch Aleksandra
98
G 2 Tomaszów
14,01
5
Malec Patrycja
98
G 1 Tomaszów
14,48
6
Ścirka Weronika
98
G 2 Tomaszów
14,56
7
Kopeć Klaudia
97
G Majdan Sopocki
14,62
8
Byra Monika
97
G Majdan Sopocki
15,85
pk
Pasławska Ola
98
G 1 Tomaszów
14,92
pk
Brodowska Kasia
98
G 1 Tomaszów
16,15
 
300 m
1
Grabek Emanuela
97
G 1 Tomaszów
46,32
2
Malec Małgorzata
96
G 1 Tomaszów
46,93
3
Dziura Justyna
96
G 1 Tomaszów
49,43
4
Ogorzałek Dominika
96
G 2 Tomaszów
49,90
5
Tracewska Alicja
96
G 2 Tomaszów
51,77
6
Bednarz Oliwia
98
G 2 Tomaszów
52,69
 
600 m
1
Mosiądz Jowita
97
G 2 Tomaszów
1,53,47
2
Kuczyńska Magda
98
G 1 Tomaszów
2,00,38
3
Merc Kamila
96
G 1 Tomaszów
2,02,48
4
Zgardzińska Joanna
96
G 2 Tomaszów
2,04,86
5
Budzaj Kamila
98
G 2 Tomaszów
2,06,04
6
Bryk Anita
98
G 1 Tomaszów
2,10,55
 
Rzut oszczepem /600g/
1
Gozdek Katarzyna
96
G 2 Tomaszów
21,72
2
Dereń Martyna
96
G 2 Tomaszów
21,67
3
Wicijewska Klaudia
98
G 1 Tomaszów
20,60
4
Kwarciana Ola
98
G 1 Tomaszów
16,80
pk
Araba Angelina
98
G 1 Tomaszów
14,39
 
Pchnięcie kulą /3 kg/
1
Wiśniewska Agnieszka
96
G 2 Tomaszów
8,92
2
Fus Weronika
96
G 1 Tomaszów
8,88
3
Wojtowicz Kamila
98
G 2 Tomaszów
8,73
4
Birut Magda
96
G 1 Tomaszów
8,32
5
Karwan Kamila
96
G 2 Tomaszów
7,92
6
Wesołowska Paulina
96
G 1 Tomaszów
7,32
 
Skok w dal
1
Krawczyk Katarzyna
98
G 2 Tomaszów
4,23
2
Tryndoch Natalia
98
G 1 Tomaszów
4,18
3
Buczak Aneta
98
G 2 Tomaszów
4,04
pk
Chromiec Kasia
98
G 1 Tomaszów
3,28
 
Sztafeta 4 x 100
1
G 1 Tomaszów
 
54,97
 
2
G 2 Tomaszów
 
55,57
 
 
 
CHŁOPCY
 
100 m
1
Wawryca Szymon
96
G 2 Tomaszów
12,36
2
Przednowek Michał
96
G 2 Tomaszów
12,52
3
Rech Patryk
96
G 1 Tomaszów
12,55
4
Stromidło Tomasz
97
G 2 Tomaszów
12,73
5
Chmiel Jakub
97
G 2 Tomaszów
12,79
6
Miszczak Adrian
97
G Majdan Sopocki
12,97
7
Kopeć Michał
98
G Majdan Sopocki
13,11
8
Łaba mateusz
96
G 1 Tomaszów
13,18
9
Żuk Krystian
97
G 1 Tomaszów
13,42
10
Zieliński Jarosław
98
G Majdan Sopocki
13,80
pk
Pudełko Bartłomiej
96
G 2 Tomaszów
12,95
pk
Ogorzałek Jakub
97
G 2 Tomaszów
12,97
pk
Cymbała Szymon
98
G 2 Tomaszów
13,03
pk
Krystyna Patryk
96
G 1 Tomaszów
13,25
pk
Kielar Michał
96
G 1 Tomaszów
13,39
pk
Piechnik Łukasz
96
G 2 Tomaszów
13,41
 
300 m
1
Chmiel Jakub
97
G 2 Tomaszów
41,22
2
Piwko Bartek
97
G 2 Tomaszów
41,97
3
Węcławski Konrad
97
G 2 Tomaszów
42,24
4
Ogorzałek Jakub
97
G 2 Tomaszów
43,34
5
Malec Konrad
97
G 1 Tomaszów
43,42
6
Świderek Kacper
97
G Majdan Sopocki
44,07
7
Huzar Rafał
96
G 2 Tomaszów
45,40
8
Raczkiewicz Bartłomiej
97
G Majdan Sopocki
45,60
 
1000 m
1
Łeń Radek
97
G 1 Tomaszów
3,00,74
2
Mamrocha Bartosz
96
G 2 Tomaszów
3,02,41
3
Sikora Szymon
98
G 1 Tomaszów
3,06,09
4
Kukiełka Hubert
97
G 1 Tomaszów
3,07,95
5
Kusiak Michał
96
G 2 Tomaszów
3,11,00
6
Atalski Paweł
96
G 2 Tomaszów
3,13,32
7
Jakus Szymon
96
G 1 Tomaszów
3,25,02
 
Rzut oszczepem /600g/
1
Wojtowicz Robert
96
G 2 Tomaszów
37,05
2
Kozak Sebastian
97
G 2 Tomaszów
34,19
3
Luty Rafał
96
G 2 Tomaszów
30,21
4
Kudyba Tomasz
97
G Majdan Sopocki
29,20
5
Piwowarczyk Hubert
97
G 1 Tomaszów
28,96
6
Pisarczyk Tomasz
97
G 1 Tomaszów
20,93
7
Jarszak Cezary
96
G Majdan Sopocki
19,70
pk
Wasyl Maciek
97
G 1 Tomaszów
26,50

Skok w dal
1
Karwacki Damian
96
G 2 Tomaszów
5,34
2
Kawka Jakub
96
G Majdan Sopocki
5,34
3
Cymbała Szymon
98
G 2 Tomaszów
5,13
4
Pudełko Bartłomiej
96
G 2 Tomaszów
5,07
5
Joniec Bartek
96
G 1 Tomaszów
4,88
6
Pogudz Tomasz
96
G Majdan Sopocki
4,84
7
Mazurek Hubert
96
G Majdan Sopocki
4,80
pk
Droździel Jakub
97
G 2 Tomaszów
4,78
pk
Kolasa Kamil
96
G 1 Tomaszów
4,10
pk
Hawryło Marcin
96
G 1 Tomaszów
3,58
 
Pchnięcie kulą /5 kg/
1
Kawka Bartosz
97
G Majdan Sopocki
10,64
2
Żurawski Sebastian
96
G 2 Tomaszów
10,18
3
Hałasa Mateusz
96
G 2 Tomaszów
9,82
4
Ważny Wojciech
96
G 1 Tomaszów
9,71
5
Parol Jakub
96
G 1 Tomaszów
9,31
6
Działa Maciej
97
G 2 Tomaszów
9,25
7
Bil Kamil
97
G Majdan Sopocki
8,66
8
Nowosad Wojciech
96
G 1 Tomaszów
8,61
9
Typek Mateusz
96
G 1 Tomaszów
8,57
10
Wacko Mateusz
97
G Majdan Sopocki
7,59
pk
Pudełko Bartłomiej
96
G 2 Tomaszów
9,46
pk
Wyszyński Mateusz
96
G 1 Tomaszów
8,76
 
Sztafeta 4 x 100
1
G 2 Tomaszów
 
49,60
 
2
G 1 Tomaszów
 
51,56
 
3
G Majdan Sopocki
 
53,71
 
 
 
Wyniki końcowe /suma II rzutów/
 
Dziewczęta
 
Nazwa szkoły
I rzut
26.09.2011
II rzut
21.05.2012
Suma
1
G 1 Tomaszów
1047
1214
2261
2
G 2 Tomaszów
1122
1136
2258
3
G Majdan Sopocki
452
165
617
 
Chłopcy
 
Nazwa szkoły
I rzut
26.09.2011
II rzut
21.05.2012
Suma
1
G 2 Tomaszów
1066
1189
2255
2
G 1 Tomaszów
990
1071
2061
3
G Majdan Sopocki
942
789
1727
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=