Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  M Powiatu w LA 13.05.2013
 
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE
TOMASZÓW LUBELSKI 13.05.2013
 
DZIEWCZĘTA
100m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Mazurkiewicz Monika
1999
G 2 Tomaszów
13,42
2.
Diduch Aleksandra
1998
G 2 Tomaszów
13,80
3.
Ścirka Weronika
1998
G 2 Tomaszów
13,83
4.
Żuk Natalia
1998
G Majdan Sop.
13,85
5.
Kokoszko Dominika
1997
G Tyszowce
14,58
6,
Samek Aleksandra
1999
G Jarczów
15,14
7.
Biszko Katarzyna
1999
G Jarczów
15,38
8.
Aleksandrowicz Kinga
1999
G Tyszowce
17,11
 
300m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Grabek Emanuela
1997
G 1 Tomaszów
45,84
2.
Putkowska Izabela
1998
G 2 Tomaszów
48,31
3.
Beńko Oliwia
1999
G 1 Tomaszów
50,18
4.
Weronika Węcawska
1999
G 1 Tomaszów
50,59
5.
Miszczyszyn Wiktoria
1999
G 2 Tomaszów
51,14
6.
Kuźma Paulina
1997
G Tarnawatka
51,94
7.
Bednarz Klaudia
1997
G 2 Tomaszów
55,40
 
600m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Kokoszko Weronika
1997
G Tyszowce
1,53,64
2.
Grad Joanna
1998
G 1 Tomaszów
1,56,08
3.
Mosiądz Jowita
1997
G 2 Tomaszów
1,56,64
4.
Słoboda Aleksandra
1999
G 1 Tomaszów
1,57,28
5.
Godzisz Anna
1997
G 2 Tomaszów
2,08,24
6.
Leńczuk Wiktoria
1999
G 1 Tomaszów
2,10,36
7.
Budzaj Kamila
1998
G 2 Tomaszów
2,14,62
8.
Jaroni Zuzanna
1999
G Tyszowce
2,22,49
9.
Ratowska Dominika
1999
G Ulhówek
2,33,65
10.
Droździel Ewelina
1999
G Ulhówek
2,41,46
 
1000m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Bednarz Oliwia
1998
G 2 Tomaszów
3,29,67
2.
Kuczyńska Magdalena
1998
G 1 Tomaszów
3,37,39
3.
Mazur Monika
1997
G Tarnawatka
3,44,04
4.
Wojtowicz Anna
1998
G 2 Tomaszów
3,47,04
5.
Sarzyńska Natalia
1997
G Tarnawatka
3,47,92
6.
Komadowska Katarzyna
1998
G Bełżec
3,51,82
7.
Bryk Anita
1998
G 1 Tomaszów
4,04,64
8.
Kaziemierczuk Sabina
1999
G Ulhówek
4,11,56
 
Skok w dal
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Przytuła Paulina
1997
G 1 Tomaszów
4,79
2.
Działa Karolina
1999
G Tyszowce
4,49
3.
Krawczyk Katarzyna
1998
G 1 Tomaszów
4,46
4.
Tryndoch Natalia
1998
G 1 Tomaszów
4,46
5.
Murzacz Anna
1997
G 2 Tomaszów
4,24
6.
Zwolak Laura
1999
G 2 Tomaszów
3,87
7.
Krawczyk Gabriela
1998
G Majdan Sop.
3,83
8.
Bezpalko Dominika
1999
G Tyszowce
3,36
 
Pchnięcie kulą
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Wojtowicz Kamila
1998
G 2 Tomaszów
9,15
2.
Buczak Aneta
1998
G 2 Tomaszów
8,85
3.
Wicijewska Klaudia
1998
G 1 Tomaszów
8,70
4.
Pasławska Aleksandra
1998
G 1 Tomaszów
8,40
5.
Bender Diana
1997
G 2 Tomaszów
8,35
6.
Gospodarek Magdalena
1997
G 1 Tomaszów
7,60
 
Rzut oszczepem
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Pawłowska Patrycja
1998
G 2 Tomaszów
23,04
2.
Arcaba Angelika
1998
G 1 Tomaszów
18,65
3.
Kwarciana Aleksandra
1998
G 1 Tomaszów
16,54
4.
Chromiec Katarzyna
1998
G 1 Tomaszów
15,77
 
Sztafeta 4x100m
Lp.
Szkoła
Wynik
1.
G 2 Tomaszów
53,54
2.
G 1 Tomaszów
55,61
 
CHŁOPCY
100m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Stromidło Tomasz
1997
G 2 Tomaszów
11,72
2.
Zub Karol
1997
G Tyszowce
11,97
3.
Hawryluk Adrian
1997
G Ulhówek
12,11
4.
Cymbała Szymon
1998
G 2 Tomaszów
12,28
5.
Kostecki Karol
1997
G 1 Tomaszów
12,45
6.
Miszczak Adrian
1997
G Majdan Sop.
12,59
7.
Kudyba Tomasz
1997
G Majdan Sop.
12,72
8.
Żuk Krystian
1997
G 1 Tomaszów
12,72
9.
Fornalski Dawid
1997
G 2 Tomaszów
12,76
10.
Węcławski Karol
1997
G 1 Tomaszów
12,79
11.
Beńko Szymon
1998
G Jarczów
12,93
12.
Górniak Mateusz
1997
G Bełżec
13,17
13.
Baran Adrian
1998
G Jarczów
13,84
14.
Nagaj Michał
1997
G Tyszowce
14,03
15.
Rejman Piotr
1998
G Jarczów
14,10
 
300m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Bartłomiej Piwko
1997
G 1 Tomaszów
38,80
2.
Chmiel Jakub
1997
G 2 Tomaszów
39,48
3.
Ogorzałek Jakub
1997
G 2 Tomaszów
40,84
4.
Sendecki Konrad
1997
G 2 Tomaszów
41,62
5.
Cyc Dominik
1998
G Michalów
42,30
6.
Gęborys Wojciech
1997
G 1 Tomaszów
43,60
7.
Bzikot Dawid
1998
G Tarnawatka
44,64
8.
Raczkiewicz Bartłomiej
1997
G Majdan Sop.
44,98
9.
Pardus Daniel
1998
G Ulhówek
46,51
10.
Białek Szymon
1997
G Ulhówek
47,05
11.
Burzanowski Damian
1998
G Ulhówek
47,53
12.
Mazur Jakub
1999
G Majdan Sop.
51,00
13.
Kołodziejczyk Sebastian
1999
G Majdan Sop.
51,98
14.
Witkowski Mateusz
1997
G Tyszowce
51,81
 
1000m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Orzechowski Przemysław
1998
G 1 Tomaszów
3,01,12
2.
Łeń Radosłąw
1997
G 1 Tomaszów
3,03,63
3.
Misztal Damian
1998
G Tarnawatka
3,05,83
4.
Beba Jakub
1997
G 2 Tomaszów
3,10,09
5.
Komadowski Kamil
1997
G Bełżec
3,13,80
6.
Malec Marcin
1998
G Ulhówek
3,21,16
7.
Śrutwa Karol
1997
G 1 Tomaszów
3,22,03
8.
Gęborys Tomasz
1998
G Ulhówek
3,22,88
9.
Szokało Krystian
1998
G 2 Tomaszów
3,23,38
10.
Pogłodziński Jakub
1999
G 2 Tomaszów
3,25,50
11.
Przysucha Radosław
1998
G Tarnawatka
3,29,26
12.
Gajda Krzysztof
1998
G Ulhówek
3,48,85
2000m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Bezpalko Dawid
1997
G Tyszowce
7,08,11
2.
Jarczak Kacper
1999
G 2 Tomaszów
7,10,26
3.
Malec Łukasz
1998
G 1 Tomaszów
7,17,10
4.
Bajwoluk Piotr
1997
G Tyszowce
7,23,51
5.
Krawczyk Tomasz
1998
G 1 Tomaszów
7,26,82
6.
Gontarz Kamil
1997
G Tyszowce
7,27,01
 
Skok w dal
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Mandziuk Kamil
1997
G 2 Tomaszów
5,92
2.
Droździel Jakub
1997
G 2 Tomaszów
5,62
3.
Palak Bartosz
1997
G 2 Tomaszów
5,56
4.
Wszoła Mateusz
1997
G Tarnawatka
5,32
5.
Dudek Bartłomiej
1997
G Tarnawatka
5,30
6.
Usma Patryk
1999
G Jarczów
5,04
7.
Hejzner Samuel
1999
G Majadan S.
4,49
 
Pchnięcie kulą
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Kawka Bartosz
1997
G Majadan S.
12,70
2.
Czop Karol
1997
G 2 Tomaszów
10,55
3.
Wótowicz Krystian
1998
G Jarczów
10,25
4.
Ważny Wojciech
1997
G 1 Tomaszów
10,08
5.
Działa Maciej
1997
G 2 Tomaszów
9,35
6.
Mielniczek Adrian
1997
G 2 Tomaszów
8,80
7.
Szaluś Artur
1997
G 2 Tomaszów
8,65
8.
Bezpalko Adrian
1997
G Tyszowce
8,00
 
Rzut oszczepem
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Wasyl Maciej
1997
G 1 Tomaszów
36,92
2.
Piszrczyk Tomasz
1997
G 1 Tomaszów
33,56
3.
Rorat Wojciech
1997
G 2 Tomaszów
32,02
4.
Sendecki Dawid
1998
G 2 Tomaszów
27,74
 
Sztafeta 4x100m
Lp.
Szkoła
Wynik
1.
G 2 Tomaszów
47,85
2.
G 1 Tomaszów
48,95
3.
G Majdan Sop.
51,72
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=