Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  M Powiatu 11.05.12
 
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych
w lekkiej atletyce  11.05.2012r.
 
DZIEWCZĘTA
 
100 m
1
Burda Anna
13.38 s
G 2 Tomaszów
2
Diduch Ola
13.94 s
G 2 Tomaszów
3
Żuk Natalia
13,97 s
G Majdan Sop.
4
Ścirka Weronika
14,40 s
G 2 Tomaszów
5
Żuk Klaudia
14,44 s
G Majdan Sop.
6
Kopeć Klaudia
14,46 s
G Majdan Sop.
7
Kudyba Ola
14,52 s
G 1 Tomaszów
8
Pasławska Ola
14,68 s
G 1 Tomaszów
9
Łasocha Klaudia
15,07 s
G 1 Tomaszów
 
300m
1
Grabek Emanuela
45,77 s
G 1 Tomaszów
2
Dziura Justyna
48,41 s
G 1 Tomaszów
3
Tracewska Alicja
48,54 s
G 2 Tomaszów
4
Ogorzałek Dominika
50,12 s
G 2 Tomaszów
5
Bednarz Oliwia
52,51 s
G 2 Tomaszów
6
Przysucha Patrycja
56,02 s
G Tarnawatka
 
600 m
1
Deryło Ola
1,51,94
G Krynice
2
Malec Małgorzata
1,53,36
G 1 Tomaszów
3
Mosiądz Jowita
1,53,79
G 2 Tomaszów
4
Kokoszko Dominika
2,02,10
G Tyszowce
5
Rorat Paulina
2,02,92
G Ulhówek
6
Mazur Moinka
2,04,59
G Tarnawatka
7
Kuczyńska Magda
2,04,95
G 1 Tomaszów
8
Zgardzińska Joanna
2,05,22
G 2 Tomaszów
9
Ewa Malinowska
2,06,42
G Ulhówek
10
Kuźma Paulin
2,08,12
G Tarnawatka
11
Skrobowska Joanna
2,12,04
G 2 Tomaszów
12
Nabdralik Zuzanna
2,26,17
G 1 Tomaszów
13
Nadłonek Ewa
2,33,54
G Tyszowce
14
Lizut Luiza
2,37,42
G Tyszowce
 
1000m
1.
 Mandziuk Ilona
3,25,92
G 2 Tomaszów
2.
Godzisz Martyna
3,36,40
G Tarnawatka
3.
Wojtowicz Anna
3,41,33
G 2 Tomaszów
4.
Herc Kamila
3,47,50
G 1 Tomaszów
5.
Komarowska Kasia
3,47,82
G Bełżec
6.
Sarzyńska Angelika
3,57,27
G Tarnawatka
7.
Bryk Anita
3,57,90
G 1 Tomaszów
8.
Próchnicka Agnieszka
4,01,66
G Ulhówek
9.
Wawrzusiszyn Agata
4,01,90
G Tarnawatka
10.
Pasieczna Diana
4,05,83
G 2 Tomaszów
 
Skok w dal
1.
Przytuła Paulina
4,65 m
G 1 Tomaszów
2.
Buczak Aneta
3,90 m
G 2 Tomaszów
3.
Krawczyk Kasia
3,85 m
G 2 Tomaszów
4.
Natalia Tryndoch
3,71 m
G 1 Tomaszów
5.
Brzozowska Ola
3,55 m
G 1 Tomaszów
6.
Bubczyk Ola
3,51 m
G 2 Tomaszów
 
Pchnięcie kulą 3 kg/
1.
Wiśniewska Agnieszka
8,97 m
G 2 Tomaszów
2.
Kamila Wójtowicz
8,57 m
G 2 Tomaszów
3.
Biront Magda
8,07 m
G 1 Tomaszów
4.
Wesołowska Paulina
7,98 m
G 1 Tomaszów
5.
Jaremczuk Agnieszka
7,87 m
G Tyszowce
6.
Karwan Kamila
7,80 m
G 2 Tomaszów
7.
Beńko Paulina
7,12 m
G 1 Tomaszów
 
Rzut oszczepem /600 g/
1
Fus Weronika
25,82 
G 1 Tomaszów
2
Dereń Martyna
22,69
G 2 Tomaszów
3
Gozdek Katarzyna
21,14
G 2 Tomaszów
4
Czajka Marta
20,10
G Ulhówek
5
Wiciewska Klaudia
18,93
G 1 Tomaszów
6
Kwarciana Aleksandra
17,10
G 1 Tomaszów
7
Lachowska Patrycja
14,70
G 2 Tomaszów
8
Araba Angelika
14,44
G 1 Tomaszów
pk
Kuźmińska Gabriela
13,58
G 2 Tomaszów
pk
Wiśniewska Agnieszka
18,00
G 2 Tomaszów
 
4X100m
1
G 2 Tomaszów
54,41
2
G 1 Tomaszów
54,85
3
G Majdan Sopocki
1,00,59
 
CHŁOPCY
 
100 m
1
Hawryluk Adrian
12,19
G Ulhówek
2
Przednówek Michał
12,27
G 2 Tomaszów
3
Wawryca Szymon
12,29
G 2 Tomaszów
4
Rech Patryk
12,41
G 1 Tomaszów
5
Miszczak Adrian
12,53
G Majdan Sop.
6
Kopeć Michał
12,64
G Majdan Sop.
7
Piechnik Łukasz
12,68
G 2 Tomaszów
8
Żaba Mateusz
12,81
G 1 Tomaszów
9
Żuk Krystian
12,90
G 1 Tomaszów
10
Budzanowski Mateusz
12,90
G Ulhówek
11
Zieliński Jarosław
13,34
G Majdan Sop.
12
Górniak Mateusz
13,40
G Bełżec
13
Górniak Karol
13,42
G Bełżec
14
Bratek Bartosz
13,85
G Tyszowce
 
300 m
1
 Mazur Paweł
38,80
G 1 Tomaszów
2
 Zub Karol
39,68
G Tyszowce
3
 Ogorzałek Jakub
40,34
G 2 Tomaszów
4
Chmiel Jakub
41,09
G 2 Tomaszów
5
Sikora Szymon
41,47
G 1 Tomaszów
6
Piwko Bartek
42,20
G 1 Tomaszów
7
Mazur Rafał
43,14
G 2 Tomaszów
8
Raczkiewicz Bartek
44,67
G Majdan Sop.
9
Mirecki Patryk
45,61
G Tarnawatka
10
 Kubecki Wojciech
46,00
G Ulhówek
11
 Burda Szymon
46,84
G Ulhówek
 
1000 m
1
Łeń Radek
 2,58,52
G 1 Tomaszów
2
 Kukiełka Hubert
 3,05,05
G 1 Tomaszów
3
 Kusiak Michał
3,10,05
G 2 Tomaszów
4
Celiński Jakub
3,11,05
G Ulhówek
5
Komarowski Kamil
3,20,02
G Bełżec
6
 Lis Waldemar
3,22,00
G Ulhówek
7
Szokało Krystian
3,23,21
G 2 Tomaszów
8
Dec Albert
3,33,78
G Tyszowce
9
Bukała Mateusz
3,36,87
G 1 Tomaszów
10
Medak Hubert
3,40,27
G Tyszowce
11
Wojtaszek Patryk
3,56,25
G Tyszowce
 
2000 m
1
Mamrocha Bartosz
7,12,22
G 2 Tomaszów
2
Bardyga Patryk
 7,17,21
G Tyszowce
3
Atalski Paweł
7,25,80
G 2 Tomaszów
4
Jakus Szymon
7,33,44
G 1 Tomaszów
5
Rorat Kajetan
 7,53,38
G Ulhówek
 
 
Skok w dal
1
Rachfalski Dawid
5,26
G Ulhówek
2
Kawka Jakub
5,23
G Majdan Sop.
3
Iwański Przemysław
5,05
G Ulhówek
4
Pudełko Bartłomiej
4,93
G 2 Tomaszów
5
Groch Paweł
4,93
G 2 Tomaszów
6
Adamczuk Patryk
 4,93
G Tyszowce
7
Hawryło Marcin
 4,75
G 1 Tomaszów
8
Predko Kamil
4,73
G Ulhówek
9
Droździel Jakub
4,70
G 2 Tomaszów
10
Malec Konrad
4,67
G 1 Tomaszów
11
Szumlański Patryk
4,55
G Tyszowce
12
Bajwoluk Piotr
4,43
G Tyszowce
13
Mazurek Hubert
4,40
G Majdan Sop.
14
Pogudz Tomasz
4,38
G Majdan Sop.
 
Pchnięcie kulą /5 kg/
1
Ścirka Grzegorz
10.63
G Tarnawatka
2
Kawka Bartosz
10,33
G Majdan Sop.
3
Hałasa Mateusz
10,00
G 2 Tomaszów
4
Kudlicki Wojciech
9,90
G 2 Tomaszów
5
Ważny Wojciech
9,30
G 1 Tomaszów
6
Nowosad Wojciech
9,10
G 1 Tomaszów
7
Parol Jakub
8,45
G 1 Tomaszów
 
Rzut oszczepem /600 g/
1
Wójtowicz Robert
41,50
G 2 Tomaszów
2
Luty Rafał
34,00
G 2 Tomaszów
3
Kozak Sebastian
31,47
G 2 Tomaszów
4
Kudyba Tomasz
30,34
G 1 Tomaszów
5
Skaluk Mateusz
26,67
G Ulhówek
6
Piwowarczyk Hubert
25,33
G 1 Tomaszów
7
Pisarczyk Tomasz
20,03
G 1 Tomaszów
pk
Kawka Bartosz
26,44
G 1 Tomaszów
 
4x100 m
1
G 1 Tomaszów
48.96
2
G 2 Tomaszów
49.20
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=