Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Pływanie - Rejon 25.11.2013
 
                                                                           Komunikat końcowy
                                                               Rejonowej Gimnazjady w pływaniu
                                                                             Zamość 25.11.2013
Sztafeta 10x25m dziewcząt:
Miejsce
               Szkoła
        Wynik
              Opiekun
      Uwagi
      1.
Gim.5 Zamość
       2:40,78
Lewicki Jarosław
           A   
      2.
Gim.6 Zamość
       2:53,08
Żuber Elżbieta
           A
      3.
Gim.1 Krasnystaw
       3:16,49
Grzywna Andrzej
 
      4.
Gim.3 Krasnystaw
       3:26,46
Haładyj Paweł
 
      5.
Gim.1 Tomaszów
       4:12,05
Korkosz Ewa
 
      6.
Gim.2 Tomaszów
       4:36,71
Wawrzusiszyn Tomasz
 
 
Sztafeta 10x25m chłopców:
      1.
Gim.5 Zamość
       2:27,78
Lewicki Jarosław
           A
      2.
Gim.1 Krasnystaw
       2:32,84
Miciuła Andrzej
           A
      3.
Gim.6 Zamość
       2:33,20
Żuber Elżbieta
 
      4.
Gim.4 Krasnystaw
       3:00,14
Łukaszewski Roman
 
     
Gim.1 Tomaszów
          DSC
 
          05
 
Gim.2 Tomaszów
          DSC
 
          05
 
50m klasyczny dziewcząt:
      1.
Kurzempa Katarzyna
       0:41,64
Gim.5 Zamość
           A
      2.
Rozmus Joanna
       0:42,01
Gim. Katol. Zamość
           A
      3.
Stańczuk Adrianna
       0:48,49
Gim.1 Krasnystaw
           A
      4.
Koszyk Martyna
       0:54,35
Gim. Łabuńki Pierwsze
 
 
Ćwir Zofia
           DSC
Gim.3 Krasnystaw
       k-14
 
50m grzbietowy dziewcząt:
      1.
Sienkiewicz Paula
        0:36,62
Gim.5 Zamość
            A
      2.
Kowal Justyna
        0:40,07
Gim.5 Zamość
            A
      3.
Pidek Aleksandra
        0:40,92
Gim.1 Krasnystaw
            A
      4.
Szewc Zuzanna
        0:42,07
Gim.5 Zamość
 
      5.
Gołębiowska Wiktoria
        0:45,93
Gim.4 Krasnystaw
 
      6.
Dunda Dominika
        0:47,37
Gim. Fajsławice
 
 
50m dowolny dziewcząt:
      1.
Kapłon Aleksandra
       0:30,02
Gim.5 Zamość
           A
      2.
Mróz Katarzyna
       0:32,94
Gim.1 Krasnystaw
           A
      3.
Pliżga Kinga
       0:34,32
Gim.5 Zamość
           A
      4.
Ćwirta Agnieszka
       0:38,84
Gim.1 Krasnystaw
 
      5.
Janik Anna
       0:40,02
Gim.1 Tomaszów
 
      6.
Galińska Dominika
       0:43,11
Gim.4 Krasnystaw
 
      7.
Góra Maria
       0:43,50
Gim.1 Tomaszów
 
      8.
Dużyńska Ewa
       0:55,08
Gim.1 Tomaszów
 
 
50m klasyczny chłopców:
      1.
Wiórko Patryk
       0:31,51
Gim.6 Zamość
           A
      2.
Szuper Jakub
       0:35,80
Społ.Gim. Zamość
           A
      3.
Pisarczyk Wiktor
       0:37,10 
Gim.5 Zamość
           A
      4.
Zadrąg Piotr
       0:40,75
Gim.1 Krasnystaw
 
      5.
Rogalski Bartosz
       0:41,80
Gim. Fajsławice
 
      6.
Cybulski Jan
       0:46,84
Gim.2 Tomaszów
 
      7.
Frańczak Adam
       0:48,83
Gim.1 Krasnystaw
 
     
Kulczyński Mikołaj
           DSC
Gim.1 Tomaszów
         k-14
 
50m grzbietowy chłopców:
      1.
Przegon Michał
        0:32,61
Gim.4 Zamość
           A
      2.
Łukaszczuk Mateusz
        0:32,72
Gim.4 Krasnystaw
           A
      3.
Kawalec Lech
        0:33,24
Gim. Krasnobród
           A
      4.
Wiórko Dawid
        0:36,04
Gim.6 Zamość
 
      5.
Obst Radosław
        0:41,82
Gim.6 Zamość
 
      6.
Trochimiuk Mikołaj
        0:43,26
Gim.1 Krasnystaw
 
      7.
Zborowski Wiktor
        0:44,66
Gim.1 Krasnystaw
 
 
50m dowolny chłopców:
      1.
Kitka Jakub
        0:28,41
Gim.5 Zamość
           A
      2.
Sędłak Wiktor
        0:28,67
Społ.Gim. Zamość
           A
      3.
Legieć Mateusz
        0:30,56
Gim.1 Krasnystaw
           A
      4.
Sidor Adrian
        0:31,51
Gim.4 Zamość
 
      5.
Lenard Radosław
        0:32,36
Gim.1 Krasnystaw
 
      6.
Nastałek Kacper
        0:40,26
Gim.1 Tomaszów
 
      7.
Bielak Maciej
        0:52,12
Gim. Żdanów
 
      8.
Stawarski Bartosz
        1:01,53
Gim.1 Tomaszów
 
      9.
Stępień Rafał
        1:19,92
Gim.1 Tomaszów
 
 
Gajewski Oktawian
           DSC
Gim. Żdanów
           04
 
Jasiński Maciej
           DSC
Gim.1 Krasnystaw
           04
 
Do Wojewódzkiej Gimnazjady awansowały dwie pierwsze sztafety w kategorii dziewcząt i chłopców oraz zawodnicy którzy zajęli miejsca 1-3 w poszczególnych stylach. UWAGA! Wojewódzka Gimnazjada zostanie rozegrana 03.12.2013  godz.10,00 Pływlnia OSiR w Zamościu.
       
                                                                       Punktacja drużynowa
                              DZIEWCZĘTA                                                            CHŁOPCY
      1.
Gim.5 Zamość
    39
     1.
Gim.1 Krasnystaw
       31
      2.
Gim.1 Krasnystaw
    23
     2.
Gim.5 Zamość
       23
      3.
Gim.1 Tomaszów
     9
     3.
Gim.6 Zamość
       19
    4-5.
Gim.6 Zamość
     5
     4.
Społ. Gim. Zamość
       17
    4-5.
Gim.4 Krasnystaw
     5
     5.
Gim.4 Zamość
       15
      6.
Gim. Katol. Zamość
     4
     6.
Gim.1 Tomaszów
       13
      7.
Gim.3 Krasnystaw
     3
     7.
Gim.4 Krasnystaw
         9
      8.
Gim. Łabuńki p. Zamość
     2
   8-9.
Gim. Krasnobród p. Zamość
         5
   9-10.
Gim. Fajsławice p. Krasnyst
     1
   8-9.
Gim. Żdanów  p. Zamość
         5  
 
 
 
    10.
Gim. Fajsławice p. Krasnystaw
         4
 
 
 
    11.
Gim.2 Tomaszów
         3
 
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=