Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Gimnazjada LA 22.09.2013
 

GIMNAZJADA POWIATOWA W LA
TOMASZÓW LUBELSKI 25.09.2013
100m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Pogłodziński Jakub
99
G2 Tomaszów
12,71
102
2.
Cymbała Szymon
98
G2 Tomaszów
12,41
115
3.
Żółkiewski Łukasz
98
G2 Tomaszów
12,31
120
4.
Witkowski Mateusz
98
G1 Tomaszów
13,09
88
5.
Piątkowski Paweł
98
G1 Tomaszów
12,71
102
6.
Bartecki Mateusz
98
G1 Tomaszów
13,48
75
7.
Kopeć Michał
98
G Majdan Sop.
12,68
103
8.
Zieliński Jarosław
98
G Majdan Sop.
13,01
91
9.
Kołodziejczyk Sebastian
99
G Majdan Sop.
13,80
65
 
300m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Krosman Patryk
98
G2 Tomaszów
44,28
87
2.
Szokało Krystian
98
G2 Tomaszów
43,39
92
3.
Margol Kamil
99
G2 Tomaszów
42,92
95
4.
Sikora Szymon
98
G1 Tomaszów
39,24
145
5.
Orzechowski Przemek
98
G1 Tomaszów
39,48
141
6.
Gęborys Wojciech
98
G1 Tomaszów
42,70
98
6.
Kolbus Kacper
00
G Majdan Sop.
52,44
46
 
1000m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Jarczak Kacper
99
G2 Tomaszów
3,01,88
96
2.
Bukała Adrian
98
G2 Tomaszów
3,03,11
93
3.
Szuta Damian
98
G2 Tomaszów
3,15,02
74
4.
Krawczyk Tomasz
98
G1 Tomaszów
3,09,96
82
5.
Malec Łukasz
98
G1 Tomaszów
3,01,55
96
6.
Śrutwa Karol
99
G1 Tomaszów
3,08,59
84
 
Skok w dal
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Łasocha Krzysztof
99
G2 Tomaszów
4,54
56
2.
Ciszewski Karol
98
G1 Tomaszów
4,62
60
3.
Samulak Łukasz
99
G1 Tomaszów
4,46
54
4.
Siwak Dawid
98
G1 Tomaszów
4,02
39
 
 
 
Pchnięcie kulą
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Węgrzyn Aleksander
99
G2 Tomaszów
9,98
85
2.
Bukała Marcin
98
G2 Tomaszów
8,78
58
3.
Palak Andrzej
99
G2 Tomaszów
8,24
47
4.
Murzacz Szymon
98
G Majdan Sop.
8,54
53
5.
Sak Mateusz
98
G1 Tomaszów
9,90
82
6.
Kołodziej Michał
98
G1 Tomaszów
6,51
18
 
Rzut oszczepem
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Nowosad Piotr
98
G2 Tomaszów
26,90
46
2.
Sendecki Dawid
98
G2 Tomaszów
29,30
56
 
Sztafeta 4x 100m
Lp.
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
G1 Tomaszów
50,89
110
2.
G2 Tomaszów
51,56
104
3.
G Majdan Sop.
54,79
73
 
Klasyfikacja ogólna
Lp.
Szkoła
I rzut
II rzut
Suma
Miejsce
1.
G1 Tomaszów
1163
 
1163
I
2.
G2Tomaszów
1127
 
1127
II
3.
G Majdan Sop.
431
 
431
III
 
DZIEWCZĘTA
 
100m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Krawczyk Katarzyna
98
G2 Tomaszów
14,41
102
2.
Ścirka Weronika
98
G2Tomaszów
13,96
117
3.
Diduch Aleksandra
98
G2Tomaszów
14,14
110
4.
Malec Patrycja
98
G1 Tomaszów
14,44
102
5.
Typek Monika
99
G1 Tomaszów
14,87
87
6.
Bukała Agata
99
G Majdan Sop.
15,21
83
7.
Żuk Julita
00
G Majdan Sop.
14,35
103
8.
Murzacz Agata
00
G Majdan Sop.
15,06
87
 
300m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Morawicka Justyna
98
G1 Tomaszów
54,68
68
2.
Kuczyńska Magdalena
99
G1 Tomaszów
49,16
96
3.
Krzaczek Magdalena
99
G1 Tomaszów
57,75
55
4.
Mazurkiewicz Monika
99
G2 Tomaszów
46,00
133
5.
Putkowska Izabela
98
G2 Tomaszów
48,46
100
6.
Budzaj Kamila
98
G2 Tomaszów
51,91
82
7.
Żuka Natalia
98
G Majdan Sop.
47,65
110
 
600m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Mandziuk Agnieszka
98
G2 Tomaszów
2,08,79
68
2.
Bednarz Oliwia
98
G2 Tomaszów
1,51,04
96
3.
Wojtowicz Anna
98
G2 Tomaszów
2,06,29
67
4.
Beńko Oliwia
99
G1 Tomaszów
2,00,02
79
5.
Grad Magdalena
99
G1 Tomaszów
1,55,92
87
6.
Grzesik Agata
00
G1 Tomaszów
2,01,73
76
7.
Paska Aleksandra
98
G Majdan Sop.
2,13,26
55
 
Skok w dal
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Tryndoch Natalia
98
G1 Tomaszów
3,82
66
2.
Biela Sylwia
98
G1 Tomaszów
3,85
68
3.
Buczek Aneta
98
G2 Tomaszów
4,31
91
4.
Dziura Ewelina
99
G2 Tomaszów
3,89
70
5.
Kozdra Patrycja
00
G2 Tomaszów
4,03
77
6.
Krawczyk Gabriela
98
G Majdan Sop.
3,89
70
7.
Kowalik Monika
00
G Majdan Sop.
4,31
91
 
Pchnięcie kulą
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Wójtowicz Kamila
98
G2 Tomaszów
9,19
107
2.
Świderek Kamila
99
G2 Tomaszów
7,37
47
3.
Pasławska Aleksandra
98
G1 Tomaszów
7,86
64
4.
Małyska Dominika
98
G1 Tomaszów
7,81
62
5.
Maryńczak Karolina
98
G1 Tomaszów
7,75
60
 
Rzut oszczepem
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Pawłowska Patrycja
98
G2 Tomaszów
20,95
54
2.
Wicijewska Klaudia
98
G1Tomaszów
25,25
67
3.
Arcaba Angelika
98
G1 Tomaszów
17,90
30
4.
Kwarciana Aleksandra
98
G1 Tomaszów
14,15
15
 
Sztafeta 4x 100m
Lp.
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
G1 Tomaszów
58,47
73
2.
G2 Tomaszów
54,64
98
3.
G Majdan Sop.
58,23
74
 
Klasyfikacja ogólna
Lp.
Szkoła
I rzut
II rzut
Suma
Miejsce
1.
G2 Tomaszów
1183
 
1183
I
2.
G1Tomaszów
926
 
926
II
3.
G Majdan Sop.
673
 
673
III
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=