Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  M Powiatu w LA 30.04.2015
 
Komunikat końcowy z Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w Lekkiej Atletyce
Tomaszów Lubelski, 30.04.2015r.
100m dziewcząt
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Mazurkiewicz Monika
1999
G 2 Tomaszów L.
13,44
2.
Zuk Julita
2000
G Majdan Sop.
13,50
3.
Kołtun Paulina
2001
G Tyszowce
14,73
4.
Momot Agata
2001
G Majdan Sop.
14,75
5.
Kozdra Patrycja
2000
G 2 Tomaszów L.
14,97
6.
Dziura Ewelina
1999
G 2 Tomaszów L.
15,00
7.
Samek Aleksandra
1999
G Jarczów
15,16
8.
Typek Monika
1999
G 1 Tomaszów L.
15,24
9.
Mandziuk Zuzanna
2001
G 1 Tomaszów L.
15,26
10.
Czarnecka Karina
2001
G 1 Tomaszów L.
15,33
11.
Murjas Aleksandra
2000
G Jarczów
15,47
12.
Pac Diana
2001
G Tyszowce
15,81
13.
Szwed Sylwia
2001
G Majdan Sop.
16,77
 
300m dziewcząt
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Grad Jagoda
1999
G 1 Tomaszów L.
48,78
2.
Buczkowska Weronika
2000
G Ulhówek
49,33
3.
Miszczyszyn Wiktoria
1999
G 2 Tomaszów L.
49,81
4.
Szaluś Weronika
2001
G 1 Tomaszów L.
51,37
5.
Beńko Oliwia
1999
G 1 Tomaszów L.
51,46
6.
Mazur Pulina
2001
G Majdan Sop.
51,88
7.
Pyź Monika
1999
G 2 Tomaszów L.
53,07
8.
Mielnicka Magdalena
2000
G Ulhówek
53,99
9.
Bodys Angelika
1999
G 2 Tomaszów L.
54,14
10.
Stelmaszczuk Ewelina
2000
G Tyszowce
54,38
11.
Kornas Dominika
2000
G Tyszowce
58,13
 
600m dziewcząt
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Słoboda Aleksandra
1999
G 1 Tomaszów L.
1,54,70
2.
Grzesik Agata
2000
G 1 Tomaszów L.
1,58,68
3.
Tor Magdalena
2001
G 1 Tomaszów L.
2,01,59
4.
Beba Paulina
2001
G 2 Tomaszów L.
2,03,81
5.
Ostrówka Agata
2001
G Ulhówek
2,07,92
6.
Madej Natalia
2001
G 2 Tomaszów L.
2,10,20
7.
Wlaź Kamila
2001
G 2 Tomaszów L.
2,11,36
8.
Kazimierczuk Jagoda
2000
G Ulhówek
2,14,08
9.
Jaroni Zuanna
1999
G Tyszowce
2,18,78
 
 
1000m dziewcząt
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Skinder Monika
2001
G 2 Tomaszów L.
3,20,31
2.
Pliżga Natalia
2001
G 1 Tomaszów L.
3,29,94
3.
Dąbrowska Natalia
2001
G Majdan Górny
3,30,61
4.
Mazur Barbara
2001
G 2 Tomaszów L.
3,49,08
5.
Joniec Roksana
1999
G 2 Tomaszów L.
3,52,08
6.
Bilewicz Aleksandra
2001
G Tarnawatka
3,52,23
7.
Margolt Natalia
2001
G Tarnawatka
4,05,52
 
Skok w dal  dziewcząt
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Kowalik Monika
2000
G Majdan Sop.
4,46
2.
Działa Karolina
1999
G Tyszowce
4,36
3.
Biela Sylwia
2000
G 1 Tomaszów L.
4,27
4.
Świderek Dorota
2001
G 2 Tomaszów L.
4,20
5.
Jagieła Natalia
2001
G 2 Tomaszów L.
4,07
6.
Miszczyszyn Klaudia
1999
G 2 Tomaszów L.
3,89
7.
Krawczyk Magdalena
2001
G 1 Tomaszów L.
3,83
8.
Bezpalko Dominika
1999
G Tyszowce
3,60
 
Pchnięcie kulą dziewcząt
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Kozyra Dominika
1999
G 1 Tomaszów L.
9,76
2.
Wójtowicz Gabriela
1999
G 2 Tomaszów L.
8,48
3.
Czajka Patrycja
2001
G 2 Tomaszów L.
8,24
4.
Momot Martyna
1999
G 1 Tomaszów L.
8,04
5.
Żukowska Zuzanna
2000
G 2Tomaszów L.
7,71
6.
Mirecka Karolina
1999
G Tarnawatka
7,59
7.
Pataj Paulina
1999
G 1 Tomaszów L.
7,45
8.
Krzyszycha Marcelina
2001
G Jarczów
7,07
9.
Krowicka Zuzanna
1999
G Jarczów
7,01
 
Rzut oszczepem dziewcząt
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Umer Weronika
1999
G 2 Tomaszów L.
22,40
2.
Świderek Kamila
1999
G 2 Tomaszów L.
20,70
3.
Chlebicka Karolina
1999
G 2 Tomaszów L.
18,60
4.
Biront Justyna
1999
G 1 Tomaszów L.
17,90
 
 
 
Sztafeta 4x 100m dziewcząt
Lp.
Nazwisko i imię
Wynik
1.
G Majdan Sopocki
55,73
2.
G 2 Tomaszów Lubelski
57,26
 
 
100m chłopców
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Dudziński Michał
1999
G 1 Tomaszów L.
11,90
2.
Kawka Szymon
2001
G Majdan Sop.
12,22
3.
Mazur Wojcech
1999
G Ulhówek
12,56
4.
Palak Bartosz
2000
G 2 Tomaszów L.
12,57
5.
Pogłodziński Jakub
1999
G 2 Tomaszów L.
12,60
6.
Mazurkiewicz Karol
1999
G 2 Tomaszów L.
12,92
7.
Kuźniarz Mateusz
1999
G 1 Tomaszów L.
13,00
8.
Karasiewicz Marcin
2000
G Tarnawatka
13,43
9.
Bosiak Sebastian
2000
G Tarnawatka
13,50
10.
Dworniczuk Mateusz
2001
G 1 Tomaszów L.
13,84
11.
Ćmiel Gabriel
2001
G Majdan Sop.
14,12
12.
Koper Kacper
2001
G Majdan Sop.
15,04
 
300m chłopców
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Margol kamil
1999
G 2 Tomaszów L.
41,18
2.
Kurzępa Bartłomiej
1999
G 2 Tomaszów L.
41,58
3.
Kozak Szymon
1999
G 2 Tomaszów L.
42,10
4.
Sidor Kacper
2000
G 1 Tomaszów L.
42,38
5.
Mucha Szymon
2000
G Ulhówek
42,71
6.
Flasiński Cezary
2001
G Ulhówek
42,94
7.
Krawczyk Piotr
2001
G 1 Tomaszów L.
43,64
8.
Kulik Dawid
2001
G Tarnawatka
45,58
9.
Ozimek Patryk
2001
G 1 Tomaszów L.
47,86
10.
Tomaszewski Patryk
2001
G Tyszowce
50,32
 
1000m chłopców
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Mróz Przemysław
1999
G Majdan Górny
2,54
2.
Żurowski Paweł
2000
G Ulhówek
 
3.
Kluczek Karol
2001
G 2 Tomaszów L.
 
4.
Kościołko Kamil
2001
G Tyszowce
 
5.
Teterycz Karol
1999
G 2 Tomaszów L.
 
6.
Brzozowski Adrian
2001
G Ulhówek
 
7.
Gęborys Jędrzej
2000
G 2 Tomaszów L.
 
8.
Pleskacz Emil
2001
G 1 Tomaszów L.
 
9.
Szulik Arkadiusz
2001
G 1 Tomaszów L.
 
10.
Dec Norbert
2001
G Tyszowce
 
11.
Mirecki Paweł
2001
G Tarnawatka
 
12.
Jakubiak Jakub
2000
G Tyszowce
 
13.
Towbin Michał
2000
G 1 Tomaszów L.
 
 
2000m chłopców
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Jarczak Kacper
1999
G 2 Tomaszów L.
7,03,19
2.
Żółkiewski  Jan
2000
G 2 Tomaszów L.
7,11,94
3.
Głaz Bartosz
1999
G 1 Tomaszów L.
7,16,11
4.
Dąbrowski  Mateusz
2000
G 1 Tomaszów L.
7,24,02
5.
Polkowski Michał
2000
G 1 Tomaszów L.
8,40,44
 
Skok w dal  chłopców
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Ujma Patryk
1999
G 2 Jarczów
5,43
2.
Syty Michał
1999
G 2 Tomaszów L.
5,42
3.
Hejzner Samuel
 
G Majdan Sop.
5,40
4.
Cisak Karol
 
G Tyszowce
5,14
5.
Stępora Maciej
 
G 1 Tomaszów L.
5,08
6.
Łasocha Krzysztof
1999
G 2 Tomaszów L.
5,04
7.
Niedźwiedź  Szymon
 
G Tarnawatka
5,00
8.
Wawrzusiszyn Patryk
2000
G 2 Tomaszów L.
4,90
9.
Trynda Szymon
 
G 1 Tomaszów L.
4,72
10.
Kuśmierz  Jakub
 
G 1 Tomaszów L.
4,20
 
Pchnięcie kulą  chłopców
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Węgrzyn Aleksander
1999
G 2 Tomaszów L.
11,32
2.
Gromek Sebastian
2000
G 2 Tomaszów L.
10,21
3.
Biszczanik Karol
 
G 1 Tomaszów L.
9,66
4.
Korzeń Mateusz
1999
G 2 Tomaszów L.
9,42
5.
Litwińczuk Przemysław
1999
G 1 Tarnawatka
9,25
6.
Furmaniak Dawid
 
G 1 Tomaszów L.
8,88
7.
Lis Jakub
 
G 1 Tomaszów L.
8,86
8.
Lecyk Błażej
2001
G Majdan Sop.
8,02
9.
Jurkiewicz Łukasz
1999
G Tyszowce
7,51
 
 
 
Rzut oszczepem  chłopców
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
1.
Smoluch Karol
 
G 1 Tomaszów L.
33,70
2.
Nastałek Kacper
 
G 1Tomaszów L.
33,20
3.
Wójtowicz Norbert
2000
G 2 Tomaszów L.
31,15
4.
Wójtowicz Patryk
1999
G 2 Tomaszów L.
30,00
5.
Leńczuk Szymon
2000
G 1 Tarnawatka
28,20
 
Sztafeta 4x 100m chłopców
Lp.
Nazwisko i imię
Wynik
1.
G Majdan Sopocki
 
2.
G 2 Tomaszów Lubelski
 
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=