Witamy na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Tomaszowie Lubelskim
   
  S Z S w Tomaszowie Lubelskim
  Liga LA 08.05.2015
 
KOMUNIKAT
GIMNAZJADA POWIATOWA W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
TOMASZÓW LUBELSKI, 08.05.2015
100m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Pogłodziński Jakub
99
G2 Tomaszów
11,70
152
2.
Mazurkiewicz Karol
99
G2 Tomaszów
12,04
133
3.
Ożarowski Łukasz
00
G2 Tomaszów
13,15
86
4.
Kuźniarz Mateusz
00
G1 Tomaszów
12,44
114
5.
Szulik Arkadiusz
01
G1 Tomaszów
13,08
89
 
300m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Margol Kamil
99
G2 Tomaszów
41,11
130
2.
Kurzępa Bartłomiej
99
G2 Tomaszów
41,97
106
3.
Raczkiewicz Jan
99
G2 Tomaszów
41,75
109
4.
Łysiak Karol
 
G1 Tomaszów
44,08
89
5.
Krupa Piotr
 
G1 Tomaszów
46,60
75
 
1000m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Jarczak Kacper
99
G2 Tomaszów
2,58,98
102
2.
Teterycz Karol
99
G2 Tomaszów
3,05,92
88
3.
Żółkiewski Jan
99
G2 Tomaszów
3,18,04
70
4.
Głaz Bartłomiej
 
G1 Tomaszów
3,12,06
79
5.
Dąbrowski Mateusz
 
G1 Tomaszów
3,16,20
73
6.
Pleskacz Emil
 
G1 Tomaszów
3,15,43
73
 
Skok w dal
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Kozak Szymon
99
G1 Tomaszów
5,61
101
2.
Syty Michał
99
G2 Tomaszów
5,55
95
3.
Brożko Mateusz
 
G Majdan Sop.
5,09
75
4.
Dworniczuk Mateusz
 
G Majdan Sop.
4,93
69
 
Pchnięcie kulą
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Węgrzyn Aleksander
99
G2 Tomaszów
10,85
104
2.
Biszczanik Karol
99
G1 Tomaszów
10,38
96
3.
Gromek Sebastian
00
G2 Tomaszów
9,84
80
4.
Piatnoczka Jakub
99
G2 Tomaszów
9,83
80
5.
Smoluch Karol
00
G1 Tomaszów
9,62
75
6.
Piątkowski Marcin
 
G1 Tomaszów
8,93
61
 
Rzut oszczepem
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Wójtowicz Patryk
99
G2Tomaszów
27,30
47
 
Sztafeta 4x 100m
Lp.
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
G2 Tomaszów
49,30
132
2.
G1Tomaszów
55,20
70
 
Klasyfikacja ogólna
Lp.
Szkoła
I rzut
Miejsce
1.
G1 Tomaszów
1338
I
2.
G2Tomaszów
977
II
 
DZIEWCZĘTA
100m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Mazurkiewicz Monika
99
G2 Tomaszów
13,27
146
2.
Kozdra Patrycja
00
G2 Tomaszów
14,23
107
3.
Dziura Ewelina
99
G2 Tomaszów
14,78
93
4.
Beńko Oliwia
99
G1 Tomaszów
14,95
89
5.
Grad Jagoda
99
G1 Tomaszów
14,68
95
6.
Typek Monika
99
G1 Tomaszów
14,58
97
 
300m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Pliżga Natalia
01
G1 Tomaszów
49,08
96
2.
Słoboda Aleksandra
99
G1 Tomaszów
49,12
96
3.
Tor Klaudia
01
G1 Tomaszów
52,55
79
4.
Miszczyszyn Wiktoria
99
G2 Tomaszów
50,33
90
5.
Wójtowicz Aleksandra
00
G2 Tomaszów
50,15
91
6.
Bodys Angelika
99
G2 Tomaszów
52,06
81
 
600m
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Skinder Monika
01
G2 Tomaszów
1,46,62
121
2.
Grzesik Agata
00
G1 Tomaszów
1,58,80
82
3.
Beba Paulina
01
G2 Tomaszów
2,03,15
73
4.
Mazur Barbara
01
G2 Tomaszów
2,00,62
78
 
Skok w dal
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
 
Biela Sylwia
00
G1 Tomaszów
4,33
92
2.
 
Świderek Dorota
01
G2 Tomaszów
4,31
91
3.
 
Jagieła Natalia
01
G2 Tomaszów
4,28
89
4.
Zwolak Laura
99
G2 Tomaszów
3,84
67
5.
Krawczyk Magdalena
01
G1 Tomaszów
3,62
56
6.
Janik Anna
99
G1 Tomaszów
3,51
51
 
 
Pchnięcie kulą
Lp.
Nazwisko i imię
Rocznik
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
Kozyra Dominika
99
G1 Tomaszów
9,58
120
2.
Wójtowicz Gabriela
99
G2 Tomaszów
7,99
68
3.
 
Czajaka Patrycja
01
G2 Tomaszów
7,88
64
4.
Malinowska Kamila
01
G1 Tomaszów
7,36
47
5.
Żukowska Zuzanna
00
G2 Tomaszów
7,16
41
6.
Pataj Paulina
99
G1 Tomaszów
6,78
30
 
 
Sztafeta 4x 100m
Lp.
Szkoła
Wynik
Pkt.
1.
G2 Tomaszów
55,07
94
2.
G1 Tomaszów
57,41
79
 
Klasyfikacja ogólna
Lp.
Szkoła
I rzut
Miejsce
1.
G2 Tomaszów
1154
I
2.
G1Tomaszów
1032
II
 
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=